komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Niedawno wyszedł z aresztu – znów do niego wrócił

sobota, 4.11.2017 23:45 , komentarze: 0 , odsłony: 692
kategorie artykułu:

Pewien mężczyzna usiłował przy pomocy cudzej karty zapłacić za alkohol. Nie potrafił jednak podać numeru PIN. Był agresywny, pracownicom w sklepie groził pozbawieniem życia, a policjantów interweniującego patrolu znieważył. Mężczyzna niedawno opuścił areszt. Jego zachowanie spowodowało, że trafił do niego ponownie i tam poczeka na kolejny wyrok. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

45 – latek został zatrzymany po tym, jak w jednym ze sklepów na terenie Głogowa usiłował przy pomocy cudzej karty zapłacić za alkohol. Ponieważ nie znał numeru PIN karty, nie mógł zrealizować tej transakcji. Mężczyzna w trakcie zatrzymania przez policjantów zachowywał się agresywnie, groził pracownicom sklepu pozbawieniem życia, znieważył funkcjonariuszy w trakcie wykonywania przez nich czynności służbowych.

Podejrzany jest mieszkańcem powiatu górowskiego. Niedawno opuścił areszt śledczy. Decyzją sądu trafił do niego ponownie. Za popełnione czyny grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Źródło: KPP w Głogowie fot. pixabay 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.2.2018 10:00
czwartek, 15.2.2018 14:39
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI