komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Mobilna ekspozycja sterowników do zarządzania ogrzewaniem już 15 września we Wrocławiu

wtorek, 12.9.2017 11:28 , odsłony: 229
kategorie artykułu:

Już w najbliższy piątek, 15 września samochód wystawowy lidera krajowej produkcji sterowników do zarządzania ogrzewaniem – firmy TECH Sterowniki zatrzyma się we Wrocławiu. Każdy chętny będzie mógł obejrzeć nowoczesne urządzenia sterownicze i przetestować ich działanie w praktyce.

Mobilne ekspozycje na świeżym powietrzu

Firma TECH Sterowniki, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich obecnych i potencjalnych klientów, organizuje prezentacje swoich produktów w terenie.

Mobilna wystawa odwiedza różne miejsca w całej Polsce: punkty sprzedaży hurtowej, targi oraz spotkania branżowe. 15 września miejscem postoju będzie Wrocław, a dokładnie hurtownia Respol, znajdująca się przy ul. Krakowskiej 13.

Na stronie: https://www.techsterowniki.pl/pl/onas/samochod-wystawowy/ znajdują się informacje na temat innych, planowanych miejsc postoju samochodu wystawowego w najbliższym czasie.

Co można zobaczyć?

Wnętrze mobilnego showroomu wypełniają sterowniki do ogrzewania: podłogowego, grzejnikowego, kominków czy wykorzystujące energią odnawialną. Urządzenia zamontowane są na specjalnie przygotowanych ekspozytorach, wzbogacone o opis oraz wizualizacje. Wszystkie prezentowane modele urządzeń to produkty polskie: polscy pracownicy przygotowują oprogramowania, poszczególne elementy urządzeń, składają je w całość oraz testują.

Na wszelkie pytania związane z doborem, montażem i obsługą sterowników czekają specjaliści, którzy udzielą porad w tym zakresie. Oprócz ekspozycji, dla odwiedzających przygotowane zostały krótkie filmiki prezentacyjne, które obrazują początki działalności firmy oraz poszczególne etapy produkcji.

Do zobaczenia na żywo

Żaden opis, a nawet zdjęcie nie jest w stanie oddać prawdziwych możliwości urządzenia, jakie daje spotkanie z produktem na żywo. Mobilna wystawa we Wrocławiu to doskonała okazja do tego, by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami umożliwiającymi sterowanie różnymi urządzeniami grzewczymi. Każdy może przyjść i dotknąć urządzeń, a także otrzymać materiały reklamowe i samodzielnie przekonać się o jakości prezentowanych produktów.

 

 
poniedziałek, 19.2.2018 10:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki