komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Mając blisko 4 promile „opiekowała się” 15 - miesięcznym dzieckiem

wtorek, 8.8.2017 10:43 , komentarze: 2 , odsłony: 1837
kategorie artykułu:

Prawie 4 promile alkoholu miała kobieta zatrzymana przez kamiennogórskich policjantów, która „opiekowała się” swoim 15 - miesięcznym synem. Jeżeli okaże się, że będąc w stanie upojenia alkoholowego, swoim zachowaniem stworzyła bezpośrednie zagrożenie dla życia lub zdrowia dziecka, może jej grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Kobieta odpowie również za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze uzyskali informację o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Kamiennej Góry trwa libacja alkoholowa i znajduje się tam matka z małym dzieckiem. Policjanci niezwłocznie podjęli interwencję pod wskazanym adresem.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 33 - latki okazało się, że miała ona prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Kobieta podczas interwencji była bardzo agresywna - znieważyła policjantów oraz naruszyła nietykalność cielesną jednego z nich. Mieszkanka Kamiennej Góry została zatrzymana do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. 15 - miesięczny chłopiec został przewieziony przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie okoliczności tej sprawy. Jeżeli okaże się, że kobieta sprawując w takim stanie opiekę nad dzieckiem, stworzyła zagrożenia dla jego życia lub zdrowia, może jej grozić kara nawet do 5 lat pozbawiania wolności. Zgodnie z obowiązującymi procedurami zgromadzone materiały przekazane zostaną do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie dziecka. Kobieta odpowie również za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

 

Źródło: KPP w Kamiennej Górze

 

Wasze komentarze

Pokolenie 500 +
wtorek, 08.08.2017 19:55 autor:
A jak to sprawdzą? Co to znaczy...okaże się...
wtorek, 08.08.2017 12:32 autor:
dzisiaj, 3 godz temu
wtorek, 20.2.2018 12:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI