komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Koncert twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego we Wrocławiu

poniedziałek, 15.5.2017 15:19 , komentarze: 0 , odsłony: 1949
kategorie artykułu:

„Tyle słońca w całym mieście”, „Nic nie może wiecznie trwać”, „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” i wiele innych niezapomnianych utworów rozbrzmiewać będzie podczas koncertu „Za każdy uśmiech”. Ponadczasowe piosenki,  które skomponowane były przez Jarosława Kukulskiego i wykonywane przez Annę Jantar, będzie można usłyszeć w trakcie koncertu, poświęconemu ich twórczości, w niedzielę 21 maja o godz. 18:00 Centrum Konferencyjnym DSW we Wrocławiu.                         

                                                   

Blisko 300 seniorów oraz sympatyków twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego weźmie udział w koncercie „Za każdy uśmiech…”. Publiczność usłyszy m.in. takie piosenki jak: „Najtrudniejszy pierwszy krok”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Staruszek świat”, i wiele innych, dzięki którym zachowała się pamięć o Annie Jantar, jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej lat 70-tych. Niezapomniane utwory wykonają m.in. Izabela Możdżeń, Aneta Leńska, Monika Łojba oraz Paulina Barszczak, wokalistki i studentki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy akompaniamencie Agnieszki Szymajdy. Inicjatorami i organizatorami koncertu pt. „Za każdy uśmiech” są studenci specjalności „Manager działań artystycznych z arteterapią” z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu we współpracy z Wrocławskim Centrum Seniora. Projekt powstał pod kierunkiem Dawida Frika, rzecznika prasowego DSW. 

Pomysł zrodził się w ramach zajęć dydaktycznych. Nasz potencjał, umiejętności oraz nabytą wiedzę chcemy wykorzystać do organizacji wydarzenia, którym możemy podzielić się z seniorami. Dobranym repertuarem chcemy w pewien sposób zabrać ich w muzyczną podróż w czasie.  podkreślają studenci DSW. 

Koncert „za każdy uśmiech” odbędzie się w niedzielę 21 maja o godz. 18:00 w Auli Centrum Konferencyjnego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ulicy Strzegomskiej 55 we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem mogą odebrać bezpłatne zaproszenia, które dostępne są w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim.

 

Wasze komentarze

sobota, 10.2.2018 15:05
poniedziałek, 5.2.2018 18:39
wtorek, 12.9.2017 09:01
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI