komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Kolejny diler narkotyków w rękach policji

piątek, 3.11.2017 10:00 , komentarze: 1 , odsłony: 798
kategorie artykułu:

Średzcy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę w związku z przestępstwami narkotykowymi. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń policjanci ujawnili uprawę marihuany. Zabezpieczyli 2 kg roślin konopi, z których można by uzyskać znaczne ilości marihuany. Mężczyzna odpowie również za wprowadzenie środków odurzających do obrotu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej w wyniku podjętych czynności operacyjnych uzyskali informację, że jeden z mieszkańców powiatu średzkiego może mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziło przeprowadzone przeszukanie pomieszczeń zajmowanych przez 27-letniego mężczyznę. W mieszkaniu, w pomieszczeniach gospodarczych, a także szklarniach usytuowanych na terenie posesji zabezpieczyli rośliny konopi innych niż włókniste w ilości blisko 2 kilogramów. Szacuje się, iż uprawa ta mogła dostarczyć znaczną ilość narkotyku w postaci marihuany. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Ponadto w trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie handel środkami odurzającymi.

Policjanci przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wobec 27-latka prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.

Przestępstwo uprawy środków odurzających, mogących dostarczyć znaczną ich ilość zagrożone jest karą do 8 lat pozbawiania wolności.

Źródło: KPP w Środzie Śląskiej foto. pixabay

 

Wasze komentarze

2 kg i wychodzi na wolnosc hahah frajerzyna z ucha...
piątek, 03.11.2017 15:03 autor: jp
poniedziałek, 19.2.2018 10:00
czwartek, 15.2.2018 14:39
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ