komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Jonathan Carroll we Wrocławiu!

niedziela, 14.5.2017 11:55 , komentarze: 0 , odsłony: 812
kategorie artykułu:

Już za kilka dni Aglomerację Wrocławską odwiedzi jeden z najpopularniejszych w Polsce w ostatnich dwudziestu kilku latach pisarzy zagranicznych, Jonathan Carroll. Autor bestsellerowej Krainy Chichów zawita kolejno do Wrocławia (niedziela 21 maja, godzina 19.00), Brzegu (poniedziałek 22 maja, godzina 17.00) i Oławy (poniedziałek 22 maja, godzina 19.00).

Pisarz będzie promował swą najnowszą książkę Kolacja dla wrony, która ukaże się nakładem Domu Wydawniczego REBIS 23 maja. Czytelnicy, którzy pojawią się na którymś z trzech spotkań, będą jednak mieli możliwość jej przedpremierowego zakupu!

Jonathan Carroll urodził się 26 stycznia 1949 roku w Nowym Jorku, ale od ponad trzydziestu lat mieszka w Wiedniu. W swojej twórczości łączy elementy realistyczne i niesamowite. Jego debiutancka powieść Kraina Chichów znalazła wydawcę dopiero dzięki rekomendacji Stanisława Lema. Do innych znanych utworów Carrolla zaliczają się Głos naszego cienia, Dziecko na niebie czy Na pastwę aniołów.

Wizyta pisarza odbędzie się w ramach projektu Rozczytana Aglomeracja, programu promocji literatury realizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej przy wsparciu Domu Wydawniczego REBIS. W jego ramach odbędą się jeszcze w tym roku spotkania z takimi autorami jak Graham Masterton, Hanna Cygler czy Magdalena Knedler.

„Rozczytana Aglomeracja” to projekt, który był częścią literackiego programu ESK Wrocław 2016.

Więcej informacji: rozczytana.pl

źródło: wroclaw.pl

 

Wasze komentarze

sobota, 20.1.2018 20:38
poniedziałek, 15.1.2018 19:21
1
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche