komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Jechał z narkotykami i pod ich wpływem, w dodatku na zakazie sądowym

sobota, 14.10.2017 08:32 , komentarze: 0 , odsłony: 499
kategorie artykułu:

Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Ponadto prowadził on samochód pomimo zakazu sądowego. Jakby tego było mało, po sprawdzeniu funkcjonariusze znaleźli przy nim metamfetaminę. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego. Decyzję o zatrzymaniu auta policjanci podjęli po tym, jak zauważyli nerwowe zachowanie kierowcy. W związku z podejrzeniem, że 45-latek mógł kierować samochodem znajdując się pod wpływem środków odurzających, funkcjonariusze przebadali go narkotesterem. Pozytywny wynik na zawartość środków odurzających potwierdził ich przypuszczenia.

To jednak nie był koniec problemów mężczyzny. Po dokładnym przeszukaniu policjanci ujawnili przy nim metamfetaminę. Natomiast po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że 45-latek kierował samochodem posiadając aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Mieszkaniec Zgorzelca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Z zebranych przez funkcjonariuszy materiałów wynika, że mężczyzna za posiadanie środków odurzających będzie odpowiadał w warunkach recydywy, za co grozi mu kara nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Legnicy

 

Wasze komentarze

sobota, 20.1.2018 20:38
czwartek, 18.1.2018 19:44
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele