komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Jaros kandydatem Nowoczesnej na Prezydenta Wrocławia

sobota, 10.3.2018 15:56 , komentarze: 0 , odsłony: 281
kategorie artykułu:

- Najważniejszym wyzwaniem Wrocławia w 2018 roku jest dokonać mądrej zmiany, prawdziwego nowego otwarcia – mówił Jaros na sobotniej Radzie Regionu Dolnośląskiego Nowoczesne, która udzieliła mu jednogłośnej rekomendacji na kandydata .N na Prezydenta Wrocławia. - Potrzebujemy miasta nowoczesnego i na nowo otwartego na mieszkańców a nie PiSowskiego skoku na stołki i władzę. Potrzebujemy miasta z pomysłem na zmianę, nie fałszywej zmiany dla samej zmiany, ale za to bez pomysłu – dodał kandydat.

Wsparcia Jarosowi udzieliła przewodnicząca Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer. – W wyborach samorządowych potrzebujemy ludzi z pomysłem, ludzi z energią i ludzi zaangażowanych. Taki jest Michał Jaros i dlatego go popieram – mówiła szefowa N.

Jaros w swoim wystąpieniu zaznaczył, że jesienią skończy się we Wrocławiu pewna epoka i potrzeba prawdziwego nowego otwarcia. Jego zdaniem, aby je wykorzystać nie wystarczy zmiana personalna, zamiast tego niezbędne są konkretne pomysły i propozycje rozwiązań. - Nie zgadzam się na jałową dyskusję bez treści, bez pomysłów, bez rozwiązań. Musimy wymagać od siebie więcej, tym bardziej że poprzeczka jest zawieszona szczególnie wysoko – mówił parlamentarzysta.

W debacie zamierza stawiać na pozytywne propozycje rozwiązań dla problemów i wyzwań stolicy Dolnego Śląska. - Jak poradzić sobie z problemem korków we Wrocławiu? Jak zapewnić mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa? Jak sprawić, by nowoczesne dobrze płatne miejsca pracy były powszechne we Wrocławiu?- Jaros na te pytania odpowiada propozycjami programowymi – programem Zielone Światło dla Wrocławia i planem Bezpieczny Wrocław, które prezentował lokalnej opinii publicznej w ciągu ostatnich miesięcy.

W trakcie posiedzenia głos zabrali Wiceprezydent Wrocławia, Magdalena Piasecka, poseł Krzysztof Mieszkowski i radny Piotr Uhle.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.3.2018 08:37
czwartek, 15.3.2018 17:55
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki