komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 17 lutego 2018

Aleksego, Zbigniewa

Jak wypromować projekty w sieci? – wykład zastępcy redaktora naczelnego magazynu F5

piątek, 19.5.2017 09:14 , komentarze: 0 , odsłony: 160
kategorie artykułu:

29 maja w CRZ Krzywy Komin o promowaniu projektów w sieci opowie Michał Bachowski - zastępca redaktora naczelnego magazynu F5.

Do niedawna uważano, że samodzielne stworzenie zamierzonej treści, która jak zaraza rozprzestrzenia się w sieci, jest zadaniem niemożliwym. Okazało się jednak, że virale są jak najbardziej odtwarzalne, z czego chętnie korzystają zarówno gwiazdy internetu, jak i współcześni marketerzy w promocji siebie i swoich produktów. Nie jest to alchemia dla wtajemniczonych, ponoć można się tego nauczyć, a gdzie? W CRZ Krzywy Komin!

Zapraszamy na wykład Michała Bachowskiego, który na co dzień jest zastępcą redaktora naczelnego F5. Z wykształcenia ekonomista i design manager, a wieczorami uzależniony od internetu obserwator wszelkich nowych tendencji w obszarach wzornictwa, technologii, mediów i marketingu. Od 2012 roku w ekipie F5, gdzie współtworzy innowacyjną platformę content marketingową F5 Online i z powodzeniem zamienia pasję w zawód, pisząc o trendach zarówno na rynku, jak i w kulturze. Pojawi się we Wrocławiu by przekazać Wam część swojej wiedzy, dotyczącej meandrów internetu i nie tylko. Uczestnicy wykładu dowiedzą się, jakie są składowe virali i jak je wykorzystać do promowania własnych projektów, by nie zaginęły w planktonie innych informacji dostępnych w internecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Michała Bachowskiego poznacie wiele przydatnych rozwiązań, które będziecie mogli zaaplikować we własnych działaniach. Nie zmarnujcie tej szansy!

Zapisy i szczegółowe informacje dostępne na stronie www.krzywykomin.pl

 

Wasze komentarze

czwartek, 15.2.2018 12:00
środa, 14.2.2018 12:42
wtorek, 13.2.2018 16:22
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche