komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 17 lutego 2018

Aleksego, Zbigniewa

Hello!Summer, czyli rusza sezon koncertowy w ZaZoo i HotSpot!

piątek, 19.5.2017 08:20 , komentarze: 0 , odsłony: 160
kategorie artykułu:

W sobotę, 27 maja, we wrocławskim ZaZoo Beach Barze zlokalizowanym za wrocławskim ZOO, odbędzie się impreza Hello!Summer. Wydarzenie zapoczątkuje serię koncertów, które w ramach projektu PłynąNuty, w każdą sobotę będą się odbywały w jednym z beach barów: ZaZoo lub HotSpot!

W ostatnią sobotę maja wszystkich, którzy zdecydują sie odwiedzić wrocławski ZaZoo Beach Bar, czeka sporo atrakcji. Powitanie lata najmłodsi plażowicze rozpoczną już o godzinie 11:00.  Do godziny 17:00 przygotowano dla nich animacje, warsztaty żonglerskie, interesujące pokazy, gry i zabawy, kolorowe bańki, malowanie twarzy i wiele innych. W tym czasie do dyspozycji dorosłych pozostaną dwa bary, frisbee, twister, paletki no i oczywiście liczne leżaki. 

Wydarzeniu będą towarzyszyły dj’skie sety. Od godziny 14:00 gośćmi ZaZoo muzycznie zaopiekuje się Stahou. Młody, zdolny dj, który w niedługim czasie sporo już osiągnął a osiągnie jeszcze więcej. Zakochany w gatunku house i jego odmianach Stahou wieczorem przekaże dj’kę znanemu wrocławskiemu dj’owi. Za konsolą stanie Filip Surowiak aka Filip na bosaka, który od ponad dekady zapełnia wrocławskie parkiety. 

Hello!Summer to nie tylko powitanie lata. To również inauguracja sezonu koncertowego. Do ZaZoo wracają  koncerty, a wracają wielkimi KROKAMI. Na plażowej scenie o godzinie 20.30 stanie zespół, o którym w ostatnim czasie mówi się dużo i mówi się dobrze. KROKI to wypadkowa trzech muzycznych światów. Producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak inspiracje czerpią bardzo szeroko z jazzu, soulu, czy Indie rocka. To wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich materiał zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocjami. Po koncercie, do późnych godzin nocnych, imprezę poprowadzi Filip na bosaka.

Pierwszy w tym sezonie koncert zapoczątkuje serię co sobotnich wydarzeń muzycznych, które będą się odbywały w ZaZoo lub w nowym na mapie Wrocławia beach barze HotSpot! Oba miejsca, poza osobami czterech ojców założycieli, łączy wspólna wizja muzyczna, która tego lata będzie realizowana w ramach projektu PłynąNuty. Dzwięki popłyną w górę Odry od kładki Zwierzynieckiej do mostu Milenijnego, przy którym zlokalizowana jest nowa plaża. W każdą sobotę będzie można udać się na bezpłatny koncert pod gwiazdami. 

Wielkie otwarcie HotSpot!u właściciele zapowiadają na dzień 10 czerwca. 

Więcej informacji: www.facebook.com/ZaZooBeachBar

 

Wasze komentarze

czwartek, 15.2.2018 12:00
środa, 14.2.2018 12:42
wtorek, 13.2.2018 16:22
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ