komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 26 kwietnia 2018

Marzeny, Klaudiusza

Figura Roberta Lewandowskiego z klocków LEGO przekazana na aukcję WOŚP

piątek, 12.1.2018 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 284
kategorie artykułu:

Robert Lewandowski, zdecydował przekazać swoją figurę zbudowaną z 70 tysięcy klocków LEGO w skali 1 : 1 na aukcję WOŚP. Przekazaną przez organizatora Wystawy Budowli z Klocków LEGO zawodnikowi budowlę, można podziwiać jeszcze przez ponad miesiąc na wystawie, która gości na Stadionie Wrocław.

Figura powstała w 2016 roku i od tego czasu została zaprezentowana podczas kolejnych 20 wystaw w kraju i za granicą.

W ostatnim czasie Robert Lewandowski zmienił nieco swój wizerunek. Zmienił się również strój noszony przez zawodników Reprezentacji Polski. Dlatego też twórcy wystawy postanowili zbudować figurę najbardziej znanego piłkarza w kraju w nowej odsłonie.

Nowa postać, zgodnie z obecnym wyglądem Roberta będzie miała nową fryzurę, aktualny strój oraz zostanie uchwycona w trakcie nowej cieszynki – po zdobyciu gola.

Figura znajdująca się obecnie na Wystawie Budowli z Klocków LEGO na Stadionie Wrocław, została przekazana Robertowi Lewandowskiemu, który polecił jej przekazanie na aukcję WOŚP. Będzie ją można oglądać na stadionie do końca wystawy, czyli do 18 lutego. To kolejny, dobry powód by odwiedzić tę fascynującą wystawę, szczególnie, że wielkimi krokami zbliżają się ferie!

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 19 godz temu
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche