komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Dzielnicowi zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie

czwartek, 9.11.2017 12:56 , komentarze: 1 , odsłony: 1878
kategorie artykułu:

Wrocławscy dzielnicowi zostali poinformowani przez jednego mieszkańców o kierowcy, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. Sprawca według relacji zgłaszającego próbował go potrącić, gdy ten jechał na rowerze. W trakcie oczekiwania na przyjazd policjantów do zgłaszającego wrócił kierujący wraz z dwoma innymi mężczyznami i wykrzykiwał żeby odwołał interwencję. Kiedy odmówił, został kilkukrotnie uderzony w twarz. Funkcjonariusze sprawdzając okoliczny teren namierzyli i zatrzymali trzech podejrzanych mężczyzn, którzy decyzją sądu zostali już aresztowani na okres 3 miesięcy. Podejrzanym może teraz grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna zostali poinformowani przez jednego z mieszkańców dzielnicy, że w jego ocenie jeden z kierujących może znajdować się pod wpływem alkoholu, ponieważ próbował go potracić, gdy ten jechał na rowerze. Ponadto pomiędzy mężczyznami doszło do wymiany zdań, wówczas zgłaszający wyczuł od kierującego woń alkoholu. Zgłaszający zadzwonił na policję, natomiast kierujący oddalił się.

W trakcie oczekiwania na przyjazd funkcjonariuszy do zgłaszającego wrócił kierujący wraz z dwoma innymi mężczyznami i wykrzykiwał żeby odwołał interwencję. Kiedy odmówił, został kilkukrotnie uderzony w twarz.

Dzielnicowi, którzy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia przybyli na miejsce, podczas sprawdzania okolicy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie, których rozpoznał pokrzywdzony. Okazało się, że są mieszkańcami Wrocławia, w wieku od 39 do 49 lat.
Ponadto w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, od kierującego została pobrana krew do badania w celu ustalenia zawartości alkoholu w organizmie.

Zatrzymani mężczyźni decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Przypomnijmy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, natomiast za pobicie do 3 lat.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

Hahaha sanki za takie cos ? Zal
czwartek, 09.11.2017 21:10 autor: .....
poniedziałek, 19.2.2018 10:00
czwartek, 15.2.2018 14:39
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ