komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Dzieciaki uratują święta - bezpłatne warsztaty

czwartek, 7.12.2017 21:33 , komentarze: 0 , odsłony: 181
kategorie artykułu:

Dekorowanie kartek, pierników, bombek i papieru prezentowego. Najbliższy weekend w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku obfitować będzie w wiele atrakcji dla dzieci. Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się na przygotowania do świąt w Magnolia Park, bezpłatnie zapakuje prezent.

W najbliższy weekend (9 i 10 grudnia, godz. 11.00-17.00) Magnolia Park zaprasza na warsztaty „Dzieciaki Ratują Święta”. Najmłodsi staną przed trzema wyzwaniami, a za wykonanie wszystkich otrzymają dyplom i przypinkę Pomocnika Świętego Mikołaja.

Dzieciaki Ratują Święta – bezpłatne warsztaty

Jednym z punktów wydarzenia będzie przygotowanie kolorowych kartek świątecznych. Wykonane pocztówki zostaną przekazane Fundacji „Przystanek Rodzina”, która pomaga dzieciom znajdującym się w domach zastępczych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się również, jak w prosty i pomysłowy sposób ozdobić prezenty bożonarodzeniowe. W tym celu własnoręcznie przygotują ozdobny papier świąteczny, w który zawiną podarunki. Jednym z elementów wydarzenia będą warsztaty zdobienia pierników. Mali miłośnicy słodkości poznają tajniki przystrajania korzennych ciasteczek. Do ich dyspozycji będzie cały asortyment do zdobienia oraz świeże pierniczki. - Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza rodziny, do odwiedzania nas, a także do wspólnej zabawy, która wprowadzi w atmosferę zbliżających się świąt – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. - Warto też zwrócić uwagę na okazje i oferty, które mogą zainspirować do wybrania świątecznych prezentów dla bliskich. Dla osób, które nie mają pomysłu na upominek, ciekawym rozwiązaniem jest Karta Podarunkowa, która daje nieograniczone możliwości zakupowe w naszej galerii handlowej – dodaje.

Tworzenie bombek i pakowanie prezentów

Na tym nie koniec atrakcji przygotowanych przez Magnolia Park na ten weekend. W sobotę i niedzielę dzieci poczują magię świąt dzięki warsztatom tworzenia bombek - poznają najciekawsze techniki, a następnie własnoręcznie je ozdobią, korzystając z kolorowych ozdób. Dodatkowo w niedzielę od godziny 12:00 będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie pod hasłem „Magia zaklęta w literach”. Z udziałem dzieci powstanie świąteczna opowieść, nie zabraknie też wspólnego czytania bajek. Wszyscy klienci, którzy w najbliższych tygodniach zakupią świąteczny prezent w Magnolia Park na kwotę minimum 50 zł, będą mogli zapakować go bezpłatnie na specjalnym stoisku. Punkt Pakowania Prezentów działać będzie od 9 do 23 grudnia obok sklepu Zara. Klienci będą mogli zdecydować czy chcą, by prezent zapakowany był tradycyjnie, w kolorowy papier, czy też nowocześnie, w szary papier i ekologiczne dodatki.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji aż 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych, zarówno przy galerii handlowej, jak również na dachu Castoramy. Wygodny dojazd zapewnia także komunikacja miejska (należy wysiąść na przystanku Niedźwiedzia) - do dyspozycji podróżnych jest średnio 30 połączeń na godzinę.

Dzieciaki Ratują Święta 

Magnolia Park - Wrocław, ul. Legnicka 58

9-10 grudnia, godz. 11.00-17.00

Wstęp wolny - zapraszamy!

Pakowanie Prezentów

Magnolia Park - Wrocław, ul. Legnicka 58

Usługa bezpłatna - zapraszamy!

 

Wasze komentarze

środa, 21.2.2018 12:00
wtorek, 20.2.2018 12:00
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche