komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Cinema City Wroclavia - najbardziej zaawansowane technologicznie kino Cinema City w Polsce

wtorek, 17.10.2017 17:13 , komentarze: 0 , odsłony: 1228
kategorie artykułu:

Cinema City Wroclavia - najbardziej zaawansowane technologicznie kino Cinema City w Polsce - zostanie otwarte już w środę 18 października w Centrum Handlowym Wroclavia we Wrocławiu. Nie ma w Polsce kina, które oferuje widzom tak szerokie spektrum rozrywki! Do dyspozycji kinomanów jest 20 klimatyzowanych sal na ponad 3 000 widzów, w tym pierwszy we Wrocławiu IMAX®, sala ŠKODA 4DX®, luksusowa strefa VIP a także 3 sale z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos®.

Szacuje się, że w tym roku w Polsce zostanie sprzedanych nawet 60 milionów biletów. Rynek kinowy w naszym kraju rozwija się dynamicznie, Polacy coraz częściej wybierają kino jako miejsce spędzania wolnego czasu i pod tym względem doganiają trendy zachodnie. Dlatego Cinema City jako pionier innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, takich jak kina IMAX®, sale ŠKODA 4DX®, czy system dźwiękowy Dolby Atmos®, inwestuje w kolejne, nowoczesne kina na najwyższym europejskim poziomie.

We wrześniu, w Warszawie zostało otwarte kino Cinema City Galeria Północna z 11 salami na ponad 2 000 widzów i z pierwszą w stolicy salą z nagłośnieniem Dolby Atmos®, a już 18 października widzowie obejrzą największe polskie i światowe hity filmowe w kolejnym, już 35. 
i zarazem najbardziej zaawansowanym technologicznie kinie Cinema City w Polsce - Cinema City Wroclavia. Do dyspozycji mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska jest 20 klimatyzowanych sal na ponad 3 000 miejsc, w których widzowie będą mogli na co dzień obcować z polską i światową kinematografią. Co więcej, Cinema City Wroclavia w jednym miejscu oferuje widzom możliwość wyboru takiego sposobu oglądania, aby każdy seans stał się w niesamowitym przeżyciem filmowym:

  • pierwszy we Wrocławiu IMAX®, gdzie gigantyczny ekran, krystaliczny obraz oraz potężny, cyfrowy dźwięk zapewniają niezwykle intensywne, realistyczne doznania;
  • dla fanów ekstremalnych wrażeń sala ŠKODA 4DX® z technologią 4DX®, oddziałującą na wszystkie zmysły, dzięki której można poczuć m.in. zapachy, krople deszczu czy wiatr, a ruchome fotele z symulatorami ruchu, zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie sprawiają, że widz czuje się jak w środku akcji;
  • strefa VIP z 3 kameralnymi salami z komfortowymi, regulowanymi fotelami oraz nastrojowym lobby, gdzie serwowana jest różnorodna kuchnia i kinowe przekąski bez limitu dla chcących przeżyć kinowe emocje z domieszką luksusu.
  • 3 sale z rewolucyjnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, gdzie dźwięk dosłownie oplata widza z każdej strony i wrzuca go w sam środek akcji, dostarczając niesamowitych wrażeń filmowych;
  • a także 2 bary z kinowymi przekąskami i kawiarnia Cinema Café.Repertuar Cinema City Wroclavia

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz komfort oglądania to cechy charakterystyczne dla sieci kin Cinema City, która zapewnia widzom najwyższej jakości obraz i dźwięk. W repertuarze kina Cinema City Galeria Wroclavia znajdą się najważniejsze nowości polskiego i światowego kina. Na widzów czekają także specjalne pokazy przedpremierowe, maratony filmowe oraz długo oczekiwane premiery, które dostarczą niezapomnianych przeżyć filmowych. Wśród największych hitów znajdą się:

  • Dolby Atmos®: „Blade Runner 2049”, „Thor”, „Liga sprawiedliwych”, „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”
  • IMAX®: „Thor”, „Geostorm”, „Liga sprawiedliwych”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”
  • Maraton filmowy „Gwiezdnych wojen”: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” i „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi” już 13 grudnia
 

Wasze komentarze

piątek, 19.1.2018 13:04
czwartek, 18.1.2018 19:44
czwartek, 18.1.2018 16:00
czwartek, 18.1.2018 15:00
czwartek, 18.1.2018 10:43
niedziela, 14.1.2018 11:22
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI