komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Areszt dla wspólnika bandyty, który zabił antyterrorystę

środa, 6.12.2017 15:47 , komentarze: 1 , odsłony: 1756
kategorie artykułu:

Sąd aresztował tymczasowo na 3 miesiące dwóch wspólników bandyty, który strzelał do policjantów w trakcie włamania do bankomatu w Wiszni Małej (pow. trzebnicki). Obaj zatrzymani przez funkcjonariuszy usłyszeli w prokuraturze zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym.

Sąd Rejonowy Wrocław – Śródmieście, na wniosek Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, zastosował wobec dwóch mężczyzn w wieku 41 i 50 lat, zatrzymanych przez Policję, a podejrzanych o udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Obaj aresztowani, to wspólnicy bandyty, który strzelał do policjantów w trakcie włamania do bankomatu w Wiszni Małej, raniąc śmiertelnie jednego z funkcjonariuszy. Jeden z nich, zatrzymany na miejscu zdarzenia, usłyszał też zarzut usiłowania włamania do bankomatu i kradzieży kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Policja i prokuratura podejrzewa, że grupa miała na swoim koncie także inne tego typu przestępstwa, dokonane na terenie kraju.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Nie dlaczego to sie sypie muj ulubiony kraj dlaczego
środa, 06.12.2017 20:21 autor: Ania
poniedziałek, 19.2.2018 10:00
czwartek, 15.2.2018 14:39
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele