komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 25 lutego 2018

Wiktora, Cezarego

[ZOBACZ ZDJĘCIA] Osobówka niemal doszczętnie zmiażdżona. W środku piątka obcokrajowców

czwartek, 8.2.2018 23:27 , komentarze: 4 , odsłony: 8543
kategorie artykułu:

Około godziny 21:30 na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia w okolicach zjazdu na Oporów doszło do poważnego wypadku samochodowego. 

Jak informuje nas asp. szt. Łukasz Dutkowiak z sekcji prasowej KMP Wrocław w samochodzie marki Chrysler znajdowała się piątka młodych Mołdawian. Jechali oni w stronę Warszawy, jednak z niewiadomych przyczyn postanowili się zatrzymać na autostradzie bez żadnego oświetlenia pojazdu.

Kierowca ciężarówki, który nie zauważył samochodu, z całym impetem uderzył w jego tył. Poszkodowanym również był kierowca Citroena, który podczas uderzenia jechał lewym pasem i został uderzony lekko w bok pojazdu, jednak on jak i kierowca ciężarówki nie doznał żadnych obrażeń.

Piątka obcokrajowców wymagała natychmiastowej pomocy. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, policja, a także pięć zespołów pogotowia ratunkowego. 

Kobieta odniosła najcięższe obrażenia. Pogotowie zabrało ją do szpitala z uszkodzeniami czaszki i licznymi złamaniami. Mężczyzna, który opuścił pojazd o własnych siłach uskarża się na bóle klatki piersiowej oraz wielopunktowe potłuczenia. Stan trzeciego mężczyzny - kierowcy to obrażenia wielonarządowe. Kolejni dwaj mężczyźni są w stanie stabilnym, jednak jeden z nich ma urwane ucho. 

Autostrada w kierunku Warszawy początkowo była całkowicie zablokowana, później policja prowadziła ruch jednym pasem. Utrudnienia trwały do 2:00. 

 

Wasze komentarze

To jest dziwne
środa, 14.02.2018 14:28 autor:
poniedziałek, 19.2.2018 10:00
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ