komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

[WIDEO] W centrum Wrocławia powstała papugarnia

piątek, 25.8.2017 18:51 , komentarze: 0 , odsłony: 8727
kategorie artykułu:

Na mapie ciekawych miejsc we Wrocławiu powstało kolejne, które na pewno warto odwiedzić. Jest nim  papugarnia ulokowana na ulicy Ruskiej. 

Główną zaletą powstałej papugarni jest fakt, że nie są one zamknięte w klatkach. Zwiedzający wchodząc do papugarni mogą się poczuć jak w jednym z środowisk naturalnych, w których żyją ptaki. Papugi latają, zaczepiają, siadają na ramionach a także są bardzo przyjazne dla ludzi. Warto podkreślić, że swoboda jaką daje papugarnia jest ogromną zaletą, zwiedzający mogą nawet karmić ptaki przyszykowaną wcześniej karmą. Zapytaliśmy właściciela wrocławskiej papugarni skąd pomysł na stworzenie takiego miejsca. 

Na miejscu oczywiście są pracownicy, którzy w bardzo ciekawy sposób przedstawią nam jak postępować ze zwierzętami a także zasypią nas ciekawostkami na ich temat. Warto podkreślić, że papugi są bardzo mądrymi ptakami, które żyją wiele lat.

Zanim zdecydujemy się na kupno własnego ptaka trzeba pamiętać o tym aby zapewnić mu dobre warunki a także mieć świadomość, że zostanie on z nami wiele lat. 

Foto/Wideo: Mikołaj Czerwiński 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 23 godz temu
niedziela, 18.2.2018 12:15
piątek, 9.2.2018 14:37
piątek, 9.2.2018 09:00
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki