komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 21 kwietnia 2018

Anzelma, Bartosza

[WIDEO] Śmierć Igora S. Konferencja z Grzegorzem Schetyną

niedziela, 21.5.2017 11:42 , komentarze: 4 , odsłony: 4469
kategorie artykułu:

21 maja na Wrocławskim rynku odbyła się konferencja prasowa z udziałem Grzegorza Schetyny, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w sprawie śmierci Igora S.

W maju ubiegłego roku młody Igor S. został zatrzymany przez policjantów KMP Stare Miasto we Wrocławiu. Policjanci przewieźli go na komendę gdzie prawdopodobnie doszło do morderstwa. Igora zatrzymano na rynku, skąd wracał z imprezy, był pod wpływem niedozwolonych środków odurzających. Funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna rysopisem przypomina osobę poszukiwaną, w związku z oszustwem. Jak udało się ustalić chłopak był rażony paralizatorem również po przewiezieniu na komendę przez co prawdopodobnie doszło do śmierci młodego mężczyzny. 

Dziennikarze TVN doszli do nowych faktów w tej sprawie, udało im się dojść do nagrania z kamery zamontowanej w paralizatorze, która włącza się automatycznie przy każdorazowym użyciu. Jest to wielki krok w śledztwie, które rozpoczyna się na nowo, gdyż może być to kluczowym dowodem na to, że funkcjonariusze działali poza prawem. 

Po ujawnieniu nagrania z rażenia paralizatorem, szef MSWiA oraz komendant główny policji powołali specjalny zespół kontrolny, którego zadaniem będzie m.in. dokładna analiza akt czynności jakie zostały prowadzone. 

Grzegorz Schetyna, który wystąpił w dzisiejszej konferencji powiedział: 

- Dzisiaj jako politycy, parlamentarzyści, oczekujemy gwałtownych, drastycznych decyzji ze strony polityków PiS. Oczekujemy od pani premier Beaty Szydło natychmiastowej dymisji wiceministra Zielińskiego, który nadzorował tę sprawę i obiecywał jej załatwienie"Domagamy się dymisji wiceministra Zielińskiego i komisji śledczej" 

 

Wasze komentarze

zamiast pisac takie bzdety dziadku, zanies lepiej księdzu na tace...
niedziela, 21.05.2017 22:39 autor: sprawiedliwy
rob doktorat
środa, 02.08.2017 10:40 autor:
czwartek, 19.4.2018 10:00
biura do wynajęcia
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ