komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Ostatniego dnia festiwalu zobacz laureatów najważniejszych festiwalowych nagród

niedziela, 13.8.2017 13:39 , komentarze: 0 , odsłony: 718
kategorie artykułu:

Niedziela na Nowych Horyzontach rozpocznie się pokazem w KNH 6 o godzinie 10.00 argentyńskim filmem Süden i spotkaniem z reżyserem.

O 12.45 na widzów czeka wyjątkowy pokaz polskiego filmu W absolutnej ciszy (KNH 2) wraz z gościnnym udziałem twórców, w tym reżysera - Łukasza Śródki. Z kolei o 13.15 pokaz laureata Grand Prix, czyli filmu Valeski Grisebach - Western. Zapraszamy do KNH 9.

Wielbicieli historii nie powinno zabraknąć o 15.45 w KNH 2. Będzie można tam zobaczyć Bitwę wrocławską, czyli dokument o przebiegu i konsekwencjach największej w historii Polski manifestacji ulicznej stanu wojennego. Z kolei pokaz filmu wyróżnionego Nagrodą Publiczności (Photon, reż. Norman Leto) zobaczymy w KNH 9 o 16.15.

Chwilę później - o 18.45 w KNH 2 - Luxus. Prosta historia w reżyserii Agnieszki Mazanek. Później wyjątkowy pokaz Wszystkich miast Północy - wyróżnionego w Międzynarodowym Konkursie Nowe Horyzonty. Dzień festiwalowy będzie miał swój finał na Rynku, gdzie jak zawsze spotkamy się o 22.00. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć film Petra Zelenki pod tytułem Zagubieni.

Festiwal zakończy się DJ setem Romka Rege'a, czyli prawdziwego weterana wrocławskiej sceny klubowej.

Źródło: Informacja prasowa

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
wtorek, 20.2.2018 12:00
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI