komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

[LISTA] Atrakcje wrocławskich plaż

sobota, 12.8.2017 14:24 , komentarze: 0 , odsłony: 2150
kategorie artykułu:

Wypoczynek na plaży nie musi ograniczać się do leżenia plackiem i wygrzewania się na słońcu. Wiele Beach Barów oferuje dużo atrakcji, w których udział jest darmowy.

„Forma Płynna” oferuje swoim bywalcom liczne koncerty. 12 sierpnia odbędzie się The Latin House Party by Mixbass & Ray, tydzień później, 20 sierpnia koncert brazylijskiej gwiazdy sceny niezależnej, LaBaq. 26 sierpnia czekać będzie Daniel Druzm i Wojtek Furmaniak, którzy zaprezentują muzykę w stylu klasycznego hip-hopu, funku i soul. Oprócz tego, w każdą niedzielę do końca wakacji, są organizowane zajęcia z crossfitu i jogi, a dla dzieci najróżniejsze atrakcje, jak warsztaty plastyczne i występy klauna.

Lista wydarzeń

 • 08 16.00-22.00 – The Latin House Party by Mixbass & Ray
  Dla fanów latynoskiego house.
  Latin House to mieszanka muzyki elektronicznej oraz typowych latynoskich stylów muzycznych jak Samba, Flamenco, Tango, Merengue, Latin Pop, Salsa. Mixbass, specjalista od elektronicznej muzyki latynoskiej, i Ray, utalentowany showman, występowali już w klubach w całej Europie. Wstęp bezpłatny
 • Każda niedziela 12.00-13.00 – Crossfit w Formie Płynnej
  Ekipa z Crossfit Eternia poprowadzi trening crossfitowy. Dobra zabawa, wysiłek i stały dostęp do wodopoju. wstęp bezpłatny (każda czyli kiedy)
 • Każda niedziela 13.00-16.00 – Niedzielne atrakcje dla dzieci
  Przyjazne dzieciom i młodzieży zajęcia organizowane przez Streetlight. Dla dzieci przygotowano między innymi zajęcia ruchowe, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy i występy klauna. Wstęp bezpłatny, brak ograniczeń wiekowych (czy każda czyli kiedy)
 • Każda niedziela 13.00-14.00 – Joga z Rudą
  Dla każdego, kto chce spędzić czas aktywnie i relaksująco. Dla zaawansowanych i laików. Wymagana mata lub większy ręcznik oraz strój nieograniczający ruchów. Wstęp bezpłatny (czy każda niedziela)
 • 08 19.00-0.00 – koncert LaBaq
  Pochodząca z Sau Paulo LaBaq to wschodząca gwiazda brazyliskiej sceny niezależnej. Autorka tekstów, wokalistka, producentka wydała w 2016 roku debiutancki album VOA który zebrał wiele fantastycznych recenzji w Ameryce Południowej. wstęp bezpłatny
 • 08 16.00-22.00 – koncert Daniel Drumz & Wojtek Furmaniak
  startujemy z muzyką serwowaną przez Wojtka Furmaniaka, a około 19:00 zagra Daniel Drumz. Muzyka w stylu hip-hopu, funk i soul. Wstęp bezpłatny

W barze „Zazoo” w najbliższy weekend odbędą się zajęcie z jogi i zumby, organizowane przez CityFit Wrocław. W nocy z 12 sierpnia będzie można oglądać Perseidy 2017 na plażowych leżakach. Dodatkowo salon OptoPasja udostępni dla uczestników teleskopy. 20 sierpnia w „Zazoo” będzie piknik charytatywny poświęcony Tymkowi. Odbędzie się zbiórka pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację. Wtedy też organizowane są pokazy sztuk walki oraz porady trenerów i dietetyków w kwestii zdrowego trybu życia. Osiem dni po tym w ramach kolejnej edycji „Jazzu na Piasku” klub Vertigo i Zazoo zapraszają na koncert Rdzak/Skrzypek Duo.

Lista wydarzeń

 • 08 10.00 Dbaj o Formę
  Otwarte zajęcia z jogi organizowane wraz z CityFit Wrocław. Zajęcia przyjazne dzieciom. Wstęp bezpłatny
 • 08 16.00 Dbaj o Formę
  Otwarte zajęcia z zumby organizowane przez CityFit Wrocław. Wydarzenie przyjazne dzieciom. Wstęp bezpłatny
 • 08 20.00-2.00 Noc spadających gwiazd
  Możliwość oglądania Perseid 2017 na plażowych leżakach. Salon OptoPasja udostępni specjalnie dla uczestników teleskopy. Wstęp bezpłatny
 • 08 13.00-21.00 Piknik Charytatywny dla Tymonka
  Piknik rodzinny, na którym będą zbierane pieniądze na leczenie i rehabilitację Tymonka. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji. Pokazy sztuk walki, masażyści, porady trenerów i dietetyków w sprawie zdrowego życia. Oprócz tego zajęcia organizowane przez Pumagym i City Fit. Dla najmłodszych zostaną przygotowane trampolina, dyskoteka, smakołyki, wielkie malowanie i inne zabawy. Wieczorem grupa artystów zatańczy z ogniem. Wstęp bezpłatny.
 • 08 20.00-23.00 Jazz na Piasku
  W ramach kolejnej edycji Jazzu na Piasku wraz z Vertigo Zazoo zaprasza na koncert Rdzak/Skrzypek Duo. Bezpłatnie

Jeżeli nie masz planów na długi weekend, z propozycją wychodzi bar „HotSpot”. 11-15 sierpnia będzie Muzyczny Długi Weekend. Wielu wspaniałych DJ-ów zagra na plaży „HotSpotu”. Usłyszeć będzie można DJ Liquida, Redmista czy Mingisa. W ramach Weekendu po drugiej stronie plaży, 12 sierpnia, będzie można podziwiać spadające gwiazdy. Podobnie jak w „Zazoo” i tu, w wyniku współpracy z City Fit Wrocław, bywalcy baru będą mogli nauczyć się zumby i aktywnie spędzić czas. W alternatywie dla klubów, w każdy piątek organizowany jest Friday Vibes. Imprezy w klubowym stylu mają zachęcić ludzi do wyjścia na świeże powietrze i bawienia się na plaży.

Największym wydarzeniem w „HotSpocie” będzie Puchar Polski Strongmanów. 27 sierpnia do Wrocławia przyjadą sędziowie Marian Pudzianowski i Mateusz Ostraszewski, by ocenić nowych pretendentów do tytułu.

Lista wydarzeń

 • 11-15.08 Muzyczny Długi Weekend
 • Wielu wspaniałych DJ-ów zagra na plaży HotSpotu. W piątek od 18.00 grać będą DJ Liquid i DJ Redmist. W sobotę o 14.00 wystąpi DJ Mingis, a o 21.00 w drugiej części plaży będzie można podziwiać Perseidy 2017. W niedzielę wystąpi DJ Novicky, a w poniedziałek o 18.00 pojawi się DJ Słowik. W ostatni dzień długiego weekendu o 14.00 zagra DJ Mingis. Wstęp bezpłatny.
 • 08 17.00 Dbaj o Formę
 • Otwarte zajęcia z City Fit Wrocław, na których każdy nauczy się Zumby i spędzi aktywnie czas. Przyjazne dzieciom. Wstęp bezpłatny.
 • 08 14.00-2.00 Red Bull 3Style Showcase x DJ VaZee x DJ Kostek
 • Po raz pierwszy Polska będzie gospodarzem globalnego finały zawodów Red Bull 3Style. Odbędzie się on na początku 2018 roku, a żeby urozmaicić oczekiwanie, uczestnicy poprzednej edycji zagrają swoje najlepsze sety. Wstęp bezpłatny
 • 08 21.00-2.00 Noc spadających gwiazd
 • Podziwianie tego niesamowitego zjawiska na plaży HotSpot. Bezpłatny wstęp.
 • Każdy Piątek do 29.0918.00-2.00 Friday Vibes
 • Aalternatywa dla klubów, zachęcamy ludzi do wychodzenia na świeże powietrze i bawienie się na plaży. Wstęp bezpłatny.
 • 08 19.00-0.00 Tańczymy na plaży – Bachata&Kizomba
 • Zapraszamy Was serdecznie na kolejną plażową imprezę taneczną. Tym razem zatańczymy Kizombę i Bachatę. W planie aż dwie lekcje Open ze świetnymi instruktorami Paweł Dolata, Magdalena Rajska, Piotr Nowak, Marta Majchrowska oraz pokazy. Wstęp bezpłatny.

„Stara Odra”  również umożliwia podziwianie spadających gwiazd 12 sierpnia, oferując dodatkowo ognisko i koncert zespołu Draw The Line. 26 sierpnia organizują koncert Yuuki, czyli porządną dawkę kompilacji elektroniki, charakterystycznego wokalu i gitarowych brzmień. W każdą niedzielę każdy będzie mógł się porządnie zrelaksować na zajęciach z jogi, prowadzonych przez instruktora z Joga Upaya. Maty i koce trzeba jednak przynieść własne.

Lista wydarzeń 

 • 08 15.00-20.00 Lato z Fitness World
  zajęcia fitness na plaży prowadzone przez naszych najlepszych instruktorów, konkursy z nagrodami, bezpłatne pomiary na Tanicie, degustacja smoothie's od BODY CHIEF, turniej w siatkówke plażową , dla naszych klubiowiczów zniżki na barze. Wstęp Bezpłatnie.
 • 08 19.00-1.00 Ognisko w noc spadających gwiazd
  Zapraszamy na koncert zespołu DRAW THE LINE przy dzwiękach trzasków płonącego ogniska i niebie pełnym spadających gwiazd. (czy bezpłatnie)
 • 08 10.30-11.30 Niedzielna Joga nad Odrą
  Niedzielny późny poranek to idealny czas na chwilę relaksu dla siebie. Zapraszamy na jogę którą co niedzielę poprowadzi Bartek z Joga Upaya. Maty i koce we własnym zakresie. Wstęp bezpłatny. (każda niedziela kiedy od kiedy)
 • 08 20.00-22.00 Yuuki w Starej Odrze
  Yuuki jest dziewczyną wychowaną bez prądu i wody w środku bieszczadzkiego buszu. Jest kompozytorką, wokalistką, pianistką. Muzyka Yuuki jest kompilacją elektroniki ze sporą dawką przestrzeni, charakterystycznego wokalu, gitarowych brzmień i refrenów zapadających w pamięć, niosących lirykę w której każdy może odnaleźć cząstkę siebie. Wstęp bezpłatny.

„Basen” oferuje uczestnikom taneczne imprezy. 15 sierpnia czeka na bywalców baru występ brazylijskich gwiazd,Foliby i The Brazilian Guy, a dwa dni później Chicago house w wersji Mainlinera i Whyba. Do końca wakacji Basen organizuje sobotę z jogą. Wymagany jest tylko własny sprzęt i pozytywne nastawienie.

Lista wydarzeń

 • 08 10.00-22.00 Audiopole After #2
  Drugi afterowy przystanek to BASEN Beach Bar w Wrocławiu. Zagra Audiopole Crew oraz dj'e występujący na plaży w Płocku i nie tylko. Będziemy afterować aż księżyc zaświeci! Wstęp darmowy
 • 08 10.30-11.30 Sobotnia Joga
  Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia jogi na plaży! Zajęcia odbywać się będą regularnie w każdą sobotę o godzinie 10:30. Mile widziane osoby na każdym poziomie zaawansowania, również takie, które nigdy nie ćwiczyły jogi! Zapraszamy serdecznie niezależnie od wieku, płci czy rozmiaru. Na zajęcia potrzebujemy: wygodny strój (oraz czapeczkę lub chustkę na głowę), matę do jogi (jeśli nie posiadasz maty, weź ze sobą ręcznik lub koc), pozytywne nastawienie! Wstęp darmowy (czy każda sobota to kiedy)
 • 08 18.00-21.00 Brazilian Night pres. Foliba & That Brazilian Guy
  Już 15 sierpnia przenosimy się do gorącego Rio. Będzie taniecznie, hucznie i bardzo gorąco! Wystąpią Foliba Music i The Brazilian Guy. Wstęp bezpłatny.
 • 08 18.00-2.00 Radio LUZ pres House

Czwartkowe popołudnie / noc spędzamy przy tanecznej selekcji. Ponownie wracamy do korzeni - przygotujcie się na chicago/detroit house i pochodne! O odpowiedni groove zadbają Mainliner i Whyba. Wstęp bezpłatny.

Źródło: Wrocław.pl Foto: Wrocław.pl

 

Wasze komentarze

piątek, 23.2.2018 12:00
piątek, 23.2.2018 08:00
piątek, 23.2.2018 08:40
1
środa, 21.2.2018 12:00
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI