komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

[FOTO,WIDEO] Wrocławska choinka znów rozbłysła

piątek, 1.12.2017 20:07 , komentarze: 1 , odsłony: 2518
kategorie artykułu:

1 grudnia punktualnie o 18:00 na wrocławskim Rynku jarmarkowa choinka rozbłysła już po raz dziesiąty. Aby do tego doszło, zebrana widownia musiała wymówić tajemnicze zaklęcie: " Niech magia Świąt i moc krasnali sprawi, że światłość na choince znowu się pojawi!”. 

Rozświetlenie choinki to jedno z ważniejszych wydarzeń na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Jak co roku przy choince zebrał się tłum osób, który oczekiwał na ten magiczny moment. Oprócz samej atrakcji jaką było rozświetlenie choinki, organizatorzy przygotowali część artystyczną, a także zaproszono specjalnego gościa. 

Na scenie tuż obok wiceprezydenta Macieja Bluja pojawił się Święty Mikołaj, który na wrocławski Rynek przyleciał prosto z Finlandii, za sprawą ambasador pani Hanny Lehtinen.

Nasz jarmark z roku na rok jest coraz lepszy i większy. Obecnie jest porównywany do największych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie, jak choćby do tego w Monachium. Nieodłącznym elementem jarmarku jest choinka, która w tym roku jest wyjątkowa. Sprawmy, by stała się jeszcze piękniejsza, i wspólnie rozświetlmy ją przy pomocy zaklęcia – powiedział wiceprezydent Maciej Bluj.

To jednak nie koniec. Podczas Jarmarku, który ma trwać aż do 22 grudnia, organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych zabaw i warsztatów. 

Autor: MC

 

Wasze komentarze

Entuzjazmu nie widać.
piątek, 01.12.2017 21:25 autor: ja
poniedziałek, 19.2.2018 10:00
czwartek, 15.2.2018 14:39
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele