komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
LOTTO

sobota, 17 marca 2018

Patryka, Zbigniewa

Chciał umówić się na "randkę" z 13-latką. Czekali na niego policjanci

wtorek, 29.11.2016 19:58 , komentarze: 0 , odsłony: 1471
kategorie artykułu:

Policjanci z Gostynia zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o składanie osobie małoletniej propozycji obcowania płciowego.  Mężczyzna nie wiedział, że za 13-latkę podszył się internauta z Gostynia, który o wszystkim powiadomił policjantów. Sprawca zatrzymany został w momencie przyjścia na umówione spotkanie.  Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Wszystko zaczęło się w sobotę (26 listopada br.), kiedy to 20-letni mieszkaniec Gostynia powiadomił policjantów, że  podając się za małoletnią dziewczynkę umówił się na czacie z nieznanym mężczyzną. Z jego relacji wynikało, że początkowo była to zwykła rozmowa, która po chwili przekształciła się w korespondencję  o podłożu erotycznym, a zakończyła się złożeniem 13-latce propozycji obcowania płciowego. Do spotkania miało dojść na Górze Zamkowej w Gostyniu, a znakiem rozpoznawczym miał być kwiat róży lub pudełko czekoladek trzymane w ręku przez mężczyznę.

Policjanci przystąpili do działania i czekali na sprawcę w umówionym miejscu. Do zatrzymania 35-latka doszło w sobotę o godzinie 18:00. Śledczy przeszukali mieszkanie podejrzanego oraz zabezpieczyli telefon komórkowy za pomocą którego mężczyzna prowadził korespondencję z 13-latką.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i został przesłuchany. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

 
 
źródło: Sebastian Myszkiewicz - KPP Gostyń
 
 

Wasze komentarze