komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 18 lutego 2018

Szymona, Konstancji

Ziębicka Liga Orlika co czwartek

poniedziałek, 15.5.2017 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 438
kategorie artykułu:

Tradycyjnie w czwartek o godzinie 16.00 na boisku sportowym Orlik odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu.

Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny. Rywalizacja przebiegała w przyjacielski

ej, sportowej  atmosferze. W grupie starszej- Orliki zwyciężyli Kolorowi. W drużynie Kolorowych wystąpili: Michał Kluba, Kamil Pintal, Tomasz Gnat, Wojciech Krzeptoń, Bartosz Nachyła, Mateusz Urbaniak i Patryk Frątczak. Piłkarzem turnieju wybrano Mateusza Urbaniaka, najlepszym bramkarzem została Klaudia Łepska. W grupie młodszej –Żaki zwyciężyła drużyna Kolorowych w składzie: Krystyna Flis, Jan Gruszka, Julia Zięba, Dominik Jankowski , Daniel Klatka i Szymon Wachulski. Wśród Żaków najlepszym  zawodnikiem wybrano Krystynę Flis, bramkarzem turnieju został Dominik Jankowski.

W czwartek 11.05.2017r. na boisku sportowym Orlik odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w ramach Ziębickiej Ligi Orlika. Do zawodów przystąpiło pięć zespołów. W grupie młodszej pierwsze miejsce zajęli Kolorowi, drugie Czerwoni, trzecie Żółci. W zwycięskiej drużynie wystąpili: Krystyna Flis, Mateusz Zarzeczny, Paweł Rojek, Alan Galik i Kacper Waksmundzki. 

Najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Rojka. Najskuteczniejszym strzelcem została Krystyna Flis. W grupie starszej rywalizowały ze sobą dwie drużyny. Tym razem lepsi okazali Kolorowi. W drużynie Kolorowych wystąpili: Tomasz Gnat, Wojciech Krzeptoń, Emanuel Maciantowicz, Błażej Torba i Błażej Kleniuk. Animatorzy uznali , że w tej grupie wyróżnili się: Błażej Kleniuk jako napastnik i Bartosz Nachyła jako bramkarz. Miło nam  ,że czwartkowe turnieje przyciągają na Orlika coraz więcej dzieci i młodzieży.

Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do włączenia się do czwartkowej Ligi Orlika.

 

Wasze komentarze

czwartek, 15.2.2018 12:30
czwartek, 15.2.2018 10:00
środa, 14.2.2018 12:00
środa, 14.2.2018 10:50
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele