komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 22 kwietnia 2018

Kai, Leonii

Zapraszamy na koncert Trio Boffelli: Italiano Vero

wtorek, 3.4.2018 00:00 , odsłony: 444
kategorie artykułu:

Podczas koncertu Italiano Vero, zespół Trio Boffelli postara się przybliżyć polskiej publiczności naturę prawdziwego Włocha. Nie zabraknie więc opowieści i anegdot o Włochach i ich obyczajach podpatrzonych okiem Polki wchodzącej jako żona w prawdziwą włoską rodzinę... Jak się okazuje najważniejszą drogą do serca Włocha jest muzyka!!!

Oprócz znanych i lubianych melodii, takich jak: Volare, Felicita, Un Italiano vero, zespół zaprezentuje również najpiękniejsze piosenki z festiwalu San Remo, które zdobyły serca Włochów. Repertuar będzie zaskakiwał słuchaczy: od melancholijnych pieśni neapolitańskich, po energiczne, żywe i wesołe rytmy (Dimmi quando, Mambo Italiano).

Zapraszamy wielbicieli Italii, a także tych, którzy pragną poznać ja lepiej, na muzyczną podróż pełną opowieści, pięknych melodii, wzruszeń i śmiechu. Trio Boffelli to zespół młodych entuzjastów, absolwentów uczelni muzycznych we Włoszech i w Polsce. Z powodzeniem koncertują na estradach i w klubach we Włoszech, Francji i Hiszpanii. Ich jesienna trasa w Polsce zakończyła się ogromnym sukcesem, dlatego wrócili z kolejnymi koncertami na wiosnę.

20 maja 2018, godz. 18:00

Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Ząbkowice Śląskie

Bilety: kasa ZOK,

lub kup TUTAJ>>>

Cena: 45 zł 

Wydarzenie Facebook: kliknij TUTAJ>>>

 

 
środa, 11.4.2018 11:19
piątek, 2.3.2018 13:04
4
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.