komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Seminarium o wioskach tematycznych za nami

poniedziałek, 25.9.2017 11:45 , komentarze: 0 , odsłony: 725
kategorie artykułu:

O tym, czym jest wioska tematyczna, jak funkcjonuje w Polsce i zagranicą, jakie są rodzaje ofert wsi tematycznych oraz jak wygląda proces ich zakładania oraz jakie są korzyści z ich posiadania, a także skąd można pozyskać finansowanie na ich utworzenie rozwój mogli dowiedzieć się uczestnicy seminarium „Wioski tematyczne – nowy sposób na wieś”, zorganizowanego 20 września w Ząbkowicach Śl. przez LGD „Qwsi”.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele z gmin: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbk., Stoszowice, Ząbkowice Śl., Ziębice i Złoty Stok.

Następstwem seminarium będzie wyjazd do Wioski Bociana – Niedźwiedzic, w gminie Chojnów, który planowany jest na 7 października i jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką (szczegóły na ten temat znajdują się tutaj >>). Ponadto, w drugiej połowie października odbędzie się wizyta studyjna do wiosek tematycznych zlokalizowanych na terenie woj. dolnośląskiego i również zapraszamy zainteresowanych do zapisywania się na nią w biurze LGD „Qwsi” (tel. 74 819 12 13, mail: biuro@qwsi.pl).

 

Qwsi

 

Wasze komentarze

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.