komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Remonty dróg i świetlic, nowa altanka - inwestycje w gminie Ciepłowody w toku

poniedziałek, 10.7.2017 12:23 , komentarze: 1 , odsłony: 2932
kategorie artykułu:

 Modernizacja dróg gminnych, remonty w świetlicach wiejskich, nowa altanka. To tylko niektóre z inwestycji zakończonych w gminie Ciepłowody. Następne już czekają na realizację.


W przetargu nieograniczonym wyłoniony został wykonawca remontu drogi gminnej w Cienkowicach. W najbliższych dniach podpisana zostanie umowa na realizację zadania z wykonawcą – Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Ziemnych „TOM-TRANS” Tomasz Mucha 32, 58-260 Bielawa. Nowa nawierzchnia z masy mineralno - asfaltowej na odcinku 177 mb zostanie wykonana w terminie do 8 sierpnia.

Oprócz tego już wykonano nową posadzkę w świetlicy wiejskiej Wilamowicach, a w świetlicach wiejskich w Piotrowicach Polskich i Kobylej Głowie wykonane zostały prace remontowe. W Czesławicach stanęła nowa altana, natomiast w Tomicach oraz Brochocinie podłoże altan wyłożono kostką betonową/ 

W ramach poprawy zagospodarowania Placu Mickiewicza w Ciepłowodach wykonano nowe murki gabionowe, a także nową nawierzchnię asfaltową na zjeździe z ul. Osiedle na ul. Kolejową.

W miejscowości Wilamowice realizowana jest inwestycja polegająca na remoncie drogi gminnej  na odcinku 328 mb. Inwestycja jest na końcowym etapie realizacji. 

 

Na ostatniej sesji dnia 28.06.2017 r. Rada Gminy Ciepłowody podjęła Uchwałę nr 149/XXXIII/17 w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Ciepłowody. Osoby zainteresowane pozyskaniem dotacji mogą składać wnioski zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik do Regulaminu udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Ciepłowody

WNIOSEK O DOFINANSOWANIE PRZEDSIĘWZIĘCIA -  BUDOWY PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

 

UG Ciepłowody

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 12.2.2018 15:18
17
piątek, 5.1.2018 10:50
piątek, 5.1.2018 10:01
10
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC