komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Relacja z Ziębickiej Ligi Orlika

poniedziałek, 25.9.2017 12:30 , komentarze: 0 , odsłony: 620
kategorie artykułu:

W czwartek 14 września na boisku sportowym Orlik odbył się drugi po wakacjach turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu.

Do zawodów przystąpiło sześć  zespołów. Miło nam, że na nasze zaproszenie do rywalizacji sportowej włączyli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Henrykowie, którzy przyjechali  z opiekunem Panem Dariuszem Ziomkiem.

W grupie Żaków pierwsze miejsce zajęli chłopcy z Henrykowa, którzy wygrali dwa mecze z drużynami z ziębickiego Orlika. W zwycięskiej drużynie wystąpili: Łukasz Gryń, Mikołaj Harasimowicz, Sebastian Waliczek, Kamil Sutor, Jakub Gołębiowski, Wojciech Kaczor, Michał Ptak i Przemysław Ptak.

W grupie młodzieżowej rywalizowały ze sobą dwie drużyny z Henrykowa i jeden zespół  z Ziębic. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Ziębic, drugie i trzecie miejsce przypadło chłopcom z Henrykowa. W drużynie z Ziębic wystąpili: Szymon Myślak, Mateusz Siwek, Błażej Kleniuk, Igor Szczepański, Paweł Skaliński, Daniel Klatka i Oskar Wandzel.

 

 

Wasze komentarze

Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.