komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Przesyłki międzynarodowe tanio i bez umowy do Niemiec

poniedziałek, 8.5.2017 01:04 , odsłony: 926
kategorie artykułu:

DHL Parcel udostępnia nadania do 28 krajów Europy, w tym do Niemiec, w punktach partnerskich w Polsce. Teraz wszyscy mogą wysyłać paczki tanio i bez umowy za Odrę! W DHL czas doręczenia za granicę wynosi nawet 2 dni.

Niemcy słyną z piwa, samochodów i dbałości o porządek.Polacy często podróżują do tego kraju - niektórzy turystycznie, inni w celach zarobkowych. Niezależnie od celu wyjazdu i czasu pobytu, DHL Parcel umożliwia wysyłanie przesyłek do bliskich w Niemczech.

Przesyłki międzynarodowe można nadawać w sieci punktów partnerskich DHL Parcel i jego Punktach Obsługi Klienta. Niskie ceny, śledzenie przesyłek online na stronie http://sprawdz.dhl.com.pl/, powiadomienia o wyjściu paczki za granicę oraz o jej doręczenie do odbiorcy to główne atuty oferty.

Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm, które nie mają umowy z DHL. Mogą oni wysyłać przesyłki do 28 krajów Europy:

-  wygodnie – za pośrednictwem sieci lokalnych punktów DHL Parcel;

- bezpiecznie – każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem do 500 Euro w cenie;

- szybko – przewidywany czas doręczenia do Niemiec wynosi 2 dni.

DHL Parcel obsługuje przesyłki w całej Europie. Ma wiedzę o zwyczajach zagranicznych odbiorców paczek i dostosowuje usługi do ich potrzeb. Dla Niemców istotne są punkty odbioru osobistego, w których o dogodnej porze odbierają paczki. DHL Parcel posiada około 20 000 takich punktów w Niemczech. Przesyłkę może doręczyć także kurier. W przypadku nieudanej próby doręczenia, paczka trafi do punktu odbioru. Tam będzie oczekiwać na odbiorcę przez 7 dni kalendarzowych.

Nadania przesyłek krajowych i międzynarodowych w punktach DHL

DHL Parcel rozwija w Polsce sieć punktów nadania i odbioru osobistego. Obecnie liczy ona prawie 1500 punktów, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe, lokalne punkty usługowo – handlowe. Przesyłki międzynarodowe i krajowe można wysyłać w następujących punktach partnerskich Inmedio, Relay, 1 minute oraz lokalne punkty usługowo - handlowe. Punkty nadania można zobaczyć na mapie dostępnej na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm. Do końca roku planowany jest rozwój całej sieci do  6000 punktów.

Ile kosztuje paczka międzynarodowa DHL Parcel?

 

 

 
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC