PRACA - specjalista ds. utrzymania ruchu

poniedziałek, 5.3.2018 16:51 793

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dzierżoniów / Bielawa / okolice

Obowiązki:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem parku maszynowego,
  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja z produkcją oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • Wprowadzanie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń i organizacji pracy
  • Planowanie i przeprowadzanie przeglądów okresowych,
  • Podnoszenie sprawności serwisowanych urządzeń,
  • Zamówienia i nadzór zaopatrzenia części zamiennych serwisowanych maszyn,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego elektrycznego i/lub mechanicznego
  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku specjalisty  lub inżyniera ds. utrzymania ruchu,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnień SEP do 1kV – E1, uprawnienia E2 i E3 mile widziane.
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji,
  • Skrupulatność, wytrwałość i komunikatywność,
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn powstawania awarii w układach automatyki, napędów elektrycznych i pneumatyki
  • Umiejętność napraw elektrycznych i elektromechanicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pasja w dążeniu do doskonałości technicznej i niezawodności urządzeń i maszyn
  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: agnieszka.lazarczyk@pce.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PCE Polska z siedzibą w Dzierżoniowie."