PRACA - Operator Automatów Tokarskich

czwartek, 11.5.2017 18:55 790

Baud Polska należy do francuskiej grupy BAUD Industries, która  jest trzecim francuskim producentem elementów toczonych. Grupa BAUD Industries w liczbach, to:

  • 6 zakładów produkcyjnych w Europie, 1 w Azji, 1 w USA
  • 850 maszyn które pozwalają spełnić szeroki zakres wymagań klientów
  • 800 milionów sztuk produkowanych co roku

Grupa specjalizuje się w produkcji masowej małych elementów toczonych i spęczanych (średnica od 0.5 do 50 mm). Firma oferuje wysoki poziom jakości dzięki nowoczesnym maszynom o dużej wydajności type ESCO D2-D6, Variomatic oraz TORNOS.

BAUD POLSKA zdobyła certyfikaty: ISO 9001, ISO TS16949, VDA 6.3 i jest znana z doświadczenia swoich pracowników w zakresie obróbki skrawanej.

Firma BAUD Polska produkuje głównie dla sektora automatyki domowej (elementów do wyłączników, wtyczek), sektora samochodowego oraz sektora łączności. BAUD Polska jest znana przez głównych producentów i sprzedaje głównie w Polsce, jak również w Niemczech, Turcji, Francji oraz we Włoszech.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Automatów Tokarskich

Opis stanowiska:

  • Sprawdzenie bieżącej produkcji elementów toczonych według zakresu kontroli, za pomocą narzędzi pomiarowych, tj. suwmiarka, mikromierz, czujnik,
  • Wykrycie niezgodności,
  • Regulacja mechaniczna automatów tokarskich krzywkowych,
  • Odpowiedzialność za bieżącą produkcję i jakość detali,
  • Bieżąca konserwacja maszyn (ładowanie materiału, dolewanie oleju…),
  • Raportowanie problemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (obróbka skrawaniem, technik mechanik)
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Znajomość przyrządów pomiarowych
  • Znajomość zasad obróbki skrawaniem lub mechaniki mile widziane

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenia w Polsce i za granicą
  • Pracę w zespole
  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (trzynastka, premia za wyniki, opieka medyczna prywatna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na rekrutacja.baudpolska@gmail.com