komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 20 lutego 2018

Leona, Ludomira

Międzynarodowy Dzień Walki z AIDS w Branżowej Szkole I Stopnia CRRIMP w Ząbkowicach Śl.

wtorek, 5.12.2017 10:18 , komentarze: 0 , odsłony: 219
kategorie artykułu:

1 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Walki z AIDS. Przygotowując się do tego wydarzenia, a także w celu uświadomienia zagrożenia oraz poszerzenia wiedzy na temat HIV/AIDS wychowawcy klas Branżowej Szkoły I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości przeprowadzili kampanię bycia odpowiedzialnym wobec siebie i drugiej osoby.

Aby podkreślić, że problem AIDS jest cały czas aktualny rozdano w szkole ulotki, rozwieszono plakaty oraz czerwoną wstążkę jako symbol solidarności z chorymi na AIDS.  Uczniowie z Branżowej Szkoły I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości po zakończeniu kampanii wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie „Wiedzy o HIV/AIDS”.

Konkurs odbył się 8 listopada w formie testu z pytaniami otwartymi i zamkniętymi. Komisja wyłoniła czterech zwycięzców, którzy zdobyli największą ilość punktów na teście:  Jakub Tadrzak, Rozalia Majcher, Sara Jacheć i Kornelia Zielińska. Laureaci konkursu szkolnego reprezentowali naszą szkołę na Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS w dniu 1 grudnia 2017. Wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymali upominki w postaci piłek.  

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
poniedziałek, 19.2.2018 09:08
poniedziałek, 19.2.2018 07:37
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa