komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 20 lutego 2018

Leona, Ludomira

Laur Społecznego Zaufania dla gminy Kamieniec Ząbkowicki

piątek, 7.7.2017 09:50 , komentarze: 9 , odsłony: 3150
kategorie artykułu:

Rzetelność i najwyższa jakość świadczonych usług, wysoki standard obsługi klienta i respektowanie jego praw – te cechy sprawiły, że Gmina Kamieniec Ząbkowicki otrzymała Laur Społecznego Zaufania przyznany przez Instytut Badania Marki.

Laur Społecznego Zaufania to prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda, jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej. Przyznawana od roku 2016 pozwala wskazać i wyróżniać podmioty o znaczącym zaufaniu społecznym, które są swoistymi rynkowymi liderami ze względu na rzetelność oraz najwyższą jakości oferowanych produktów i świadczonych usług. Na wyjątkowy charakter tej niepowtarzalnej nagrody, prócz jej unikalności i uznania jakie ze sobą niesie, składa się również i sposób jej przyznawania – Laur Społecznego Zaufania nadaje się wyłącznie na wniosek klientów i konsumentów. Stanowi on zatem swoiste podziękowanie danej firmie lub instytucji za pomyślną współpracę oraz jej rekomendację innym konsumentom – jest to najwyższa z możliwych forma wyróżnienia dla rynkowych podmiotów!

Laureaci nagrody, prócz należnego im uznania, otrzymują ponadto szereg dodatkowych korzyści, w tym – dostęp do dodatkowych narzędzi budowania pozytywnego wizerunku oraz zaszczytne miejsce w wykazie godnych zaufania podmiotów rynkowych. Opierając się bowiem na wiarygodnych opiniach klientów, projekt „Laur Społecznego Zaufania” sukcesywnie wyszczególnia rzetelne, sprawdzone firmy oraz instytucje o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług – poświadcza o ich niezawodności, wiarygodności, solidności i odpowiedzialności.

W liście gratulacyjnym, jaki otrzymał wójt Marcin Czerniec, czytamy m.in.: „W imieniu instytutu Badań Marki (…) gratuluję słusznie przyznanego wyróżnienia i dziękuję za przystąpienie do projektu oraz życzę wszelkiej pomyślności w osiąganiu zamierzonych celów o satysfakcji z uzyskiwanych sukcesów, a w kolejnych latach – dalszej tak ukierunkowanej na dobro klientów działalności, jak ta prowadzona dotychczas.”

źródło: UG Kamieniec Ząbkowicki

 

Wasze komentarze

To certyfikat z Biedry!
poniedziałek, 28.08.2017 23:40 autor:
Wszystko prawda.Nic dodać,nic ująć.
sobota, 19.08.2017 20:33 autor: Pik
Tyle, że czasami z prawdą jest jak w tym góralskim...
piątek, 25.08.2017 11:45 autor: Kubuś Puchatek
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.