komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 19 lutego 2018

Arnolda, Konrada

Podejrzany o podpalenie auta wójta zatrzymany! To groźny przestępca poszukiwany listem gończym

środa, 15.3.2017 12:17 , komentarze: 68 , odsłony: 20168
kategorie artykułu:

W poniedziałek 13 marca funkcjonariusze z Ząbkowic Śląskich wspólnie z policyjnymi antyterrorystami z Wrocławia zatrzymali  w Ząbkowicach Śląskich mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym za szereg przestępstw. Jest on także podejrzany o podpalenie samochodu marki audi, który spłonął w nocy 8 marca, a należał do wójta Stoszowic.  

- Funkcjonariusze z Ząbkowic Śląskich wspólnie z policyjnymi antyterorystami z Wrocławia zatrzymali groźnego przestępcę poszukiwanego listem gończym. Z informacji, jakie posiadali wcześniej policjanci wynikało, że 35-letni mężczyzna może posiadać niebezpieczne przedmioty, dlatego podjęto odpowiednie działania w związku z jego zatrzymaniem. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli m.in. maczetę, siekierę i pałkę teleskopową. Dodatkowo ujawniono jeszcze dużą ilość białego proszku, którego skład zostanie potwierdzony badaniami laboratoryjnymi - informuje podkom. Ilona Golec. z ząbkowickiej policji.

35-latek był znany policjantom i karany za przestępstwa narkotykowe, uszkodzenie ciała i liczne przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. W chwili obecnej przebywa w zakładzie karnym. Mężczyzna podejrzewany jest o podpalenie samochodu marki audi.

Przypomnijmy, że za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Wasze komentarze

WYSTARCZY POJECHAC NA CPN PRZY UL,WROCLAWSKIEJ I RESZTE LESZCZY Z MONITORINGU POZBIERAC.TO DZIECI NIE MAFIOZI,
sobota, 18.03.2017 15:49 autor:

chcesz sie spróbować? daj namiary mozemy sie napierdaalc nawet dzisiaj.
wtorek, 21.03.2017 22:35 autor: chcesz sie spróbować? daj namiar

P...a i najwyższa pora trafić do więźnia. I tak prawie połowę z 35 lat w pierdlu. Zapraszamy dalej. Jednego chwasta mniej.
piątek, 17.03.2017 21:47 autor: Xxxx

Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj!!!
poniedziałek, 20.03.2017 23:47 autor: Nonono

ROBICIE Z GOSCIA BANDZIORA,A TO TAKA SIEROTA,
sobota, 18.03.2017 15:42 autor:

PIS robi swoje hehehe
czwartek, 16.03.2017 11:24 autor: PIS robi swoje hehehe

Je...ac pis
sobota, 18.03.2017 10:11 autor:

wyplewic to wszystko a nie na zla droge schodzic... lekko przyszlo latwo poszlo a do uczciwej pracy popracowac ciezko na kromke chleba...
sobota, 18.03.2017 00:54 autor: priest

Wyplewić to trzeba twoją rodzine
sobota, 18.03.2017 10:03 autor:

Ja bym chciał zobaczyć tych wszystkich debili co piszą takie śmieci że brawo że stoperan itp czy na żywo byli by tacy cwani pedofile je...ane siedzą w domu piszą śmieci na durnym Internecie zaglądają zza firanki i szukają sensacji piszą odważnie bo anonimowo a w rzeczywistości obsrani po uszy i stąd ten patent ze stoperanem bo sprawdzone a policja z kroczem na przedzie wali was i wasze żony w je..ane cioty. Nie życzy sie nikomu więzienia nawet wrogowi wy zawistne kurwy. A pozatym do więzienia każdy z was może trafić bo tego jak szpitala nie można się wyrzec a wtedy za takie frajerskie teksty was dojadą
sobota, 18.03.2017 01:15 autor:

Oby to się okazały narkotyki to dłużej posiedzi i Antyterrorysci z Wrocławia będą wiedzieli chociaż ze było po co się fatygowac..no i jednego pajaca mniej wkoncu,na wszystkich przyjdzie pora
środa, 15.03.2017 23:56 autor: Rrrrrrrr

Oby sie okzało , że bierzesz z dypy do mordy
czwartek, 16.03.2017 06:55 autor: hhhaa

Znów ta pseudo grypsera... Kolejny diler?
czwartek, 16.03.2017 08:53 autor: ?

jebać Cię stary feście!!
czwartek, 16.03.2017 13:30 autor: M.




A wszystko zaczęło się od wody...PDW
czwartek, 16.03.2017 11:20 autor: o

Woda napewno nie sprzedal
czwartek, 16.03.2017 17:22 autor: Ppp

brawo, szybka reakcja policji i skuteczna.
środa, 15.03.2017 13:02 autor:

Ładne określenie WRogów Politycznych A może nie politycznych A może to jest Życie i coś innego niż politycznych
czwartek, 16.03.2017 09:10 autor: To jest polska

Nareszcie możesz się czuć bezpiecznie ?????? A z kod ty jesteś z przedsionka w kościele się wyrwales weź stań na nogi otwórz oczy I zepnij pośladki człowieku
czwartek, 16.03.2017 09:03 autor: To jest polska

Nie chciałbym być w skórze tego co sprzedał 5 lat minie szybko
środa, 15.03.2017 19:10 autor: bajo

Z tego wszystkiego najlepsza jest maczeta z kodem kreskowym ze sklepu. No i P się w końcu doigrał
czwartek, 16.03.2017 06:03 autor: Xxxx

A mi się podobał ten wpis o stoperanie :) kolejki BMW przy aptekach he
środa, 15.03.2017 23:46 autor: :D

ząbkowicka mafia ponoć wykupiła wszystkie pampersy i stoperany w mieście ;D Brawo policja tępić do dziadostwo!
środa, 15.03.2017 18:04 autor: haha

Trzymaj się bracie PDW
środa, 15.03.2017 15:50 autor: SS

Tzn.,że znajomy wójta. Ładne towarzystwo....
środa, 15.03.2017 17:41 autor:

nie można mieć dużego noża i siekiery w domu? jak to jest bo nie kumam.
środa, 15.03.2017 16:48 autor: DDdd

Ale bładzą co niektórzy. Wielkie mi halo że meczete i siekiere miał. Hahah a co to w domu siekiery nie można mieć ?
środa, 15.03.2017 14:18 autor: Xox

To u nas takie bandziory łażą po rynku, że aż AT trzeba z Wrocka ściągać aby ich zatrzymać???
środa, 15.03.2017 13:33 autor: A.

widocznie tak
środa, 15.03.2017 13:57 autor:

To on z Wisły był jak miał maczete???
środa, 15.03.2017 13:24 autor: ?????

Brawo Policja!
środa, 15.03.2017 13:13 autor:

nowe porzadki na miescie
środa, 15.03.2017 12:42 autor: Noname

Brawo policja, nareszcie możemy się czuć bezpiecznie w Ząbkowicach! Jednego bandyty mniej!
środa, 15.03.2017 12:34 autor:

dzisiaj, 11 godz temu
czwartek, 15.2.2018 12:30
czwartek, 15.2.2018 10:00
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele