komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 20 lutego 2018

Leona, Ludomira

Festiwal PodRóżni tym razem w Ząbkowicach! Wesprzyj imprezę!

wtorek, 18.4.2017 09:10 , komentarze: 0 , odsłony: 2232
kategorie artykułu:

PodRóżni - Festiwal o krok dalej to jedyny taki plenerowy festiwal w Polsce! Podczas trzech dni festiwalu uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w prelekcjach podróżniczych na najwyższym poziomie, warsztatach o tematyce podróżniczej, pokazach filmów, wieczornych, energetycznych koncertach, wycieczkach po regionie oraz wielu innych przygotowanych na tę okazję atrakcjach! Organizujemy również konkurs na prelegenta i konkurs fotograficzny, które ogłosimy niebawem.

Wszystko to odbędzie się na Ruinach Zamku w Ząbkowicach Śląskich. Prelekcje w klimatycznych podziemiach, warsztaty na dziedzińcu, koncert plenerowy, karimata, słońce, las.

Macie ochotę na kubek festiwalowy, śniadanie do namiotu na Festiwalu, koszulki, plakaty z podpisami prelegentów? A może marzy Wam się karnet na zajęcia z szermierki, voucher na spływy kajakowe, zwiedzanie atrakcji turystycznych, naturalne soki owocowe, kolczyki, mapy, książki, przewodniki… Oooooj!! Czego tam u nas nie znajdziecie!! A to wszystko na naszej akcji Polak Potrafi!!


Po raz trzeci zapraszamy Was do wsparcia naszego Festiwalu! I po raz trzeci oferujemy Wam wspaniałe fanty!
Mamy 22 dni, aby nazbierać potrzebną kwotę! Pomożecie?https://polakpotrafi.pl/projekt/podrozni-festiwal-o-krok-dalej-2017

 

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 12.2.2018 09:59
2
piątek, 9.2.2018 14:38
czwartek, 8.2.2018 12:43
wtorek, 6.2.2018 14:00
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.