komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Góry Stołowe z lotu ptaka we wrześniu tylko w Planete+

poniedziałek, 11.9.2017 15:18 , komentarze: 0 , odsłony: 405
kategorie artykułu:

Planete+ zaprasza na najnowszy odcinek „Polski z góry”, unikalnej w polskiej telewizji produkcji, w której widzowie będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda nasz kraj z lotu ptaka. Piąty odcinek będzie niepowtarzalną okazją by wzlecieć nad jedno z najciekawszych i najbardziej efektownych pasm górskich w naszym kraju. Góry Stołowe są jednymi z nielicznych w Europie gór płytowych. Jak prezentują się ich charakterystyczne płaskie szczyty z góry? Premiera w poniedziałek 18 września o godzinie 18:30. 


W rankingu 10 programów z największą oglądalnością w Planete+ aż sześć miejsc zajmują odcinki zagranicznej serii „Świat z góry”. Z inspiracji tą serią oraz podobnymi programami jak „Ziemia z nieba” Yanna Arthus-Bertranda, Planete+ postanowiło pokazać Polakom ojczyznę w równie atrakcyjny sposób – z lotu ptaka.

8 tys. kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miast i miasteczek, a wszystko po to by dowiedzieć się, jak z wysokości prezentują się łagodne szczyty bieszczadzkich pasm górskich i co skrywają wodne serpentyny Doliny Dolnej Wisły. „Polska z góry” to dwunastoodcinkowy serial dokumentalny zabierze widzów w podróż po najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwoli podziwiać bogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy. Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miejscowości z różnych rejonów Polski. Bohaterami piątego odcinka będą Góry Stołowe, pasmo górskie położone w Sudetach Środkowych. Jest to jedno z najciekawszych miejsc w kraju, które szczególnie warto zobaczyć z góry. Na trasie twórców znajdzie się m.in. Śnieżnik - najwyższa góra tego terenu, nazywana Dachem Europy lub też Trójmorskim Wierchem. Czym zasłużyła sobie na te dumne przydomki? Jakie jeszcze historie kryją się w jej kotlinach? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już w poniedziałek 18 września o godzinie 18:30 w piątym odcinku oryginalnej serii Planete+ „Polska z góry”.

Planete+ zaprasza na najnowszy odcinek „Polski z góry”,unikalnej w polskiej telewizji produkcji, w której widzowiebędą mieli okazję zobaczyć jak wygląda nasz kraj z lotu ptaka.Piąty odcinek będzie niepowtarzalną okazją by wzlecieć nadjedno z najciekawszych i najbardziej efektownych pasmgórskich w naszym kraju. Góry Stołowe są jednymiz nielicznych w Europie gór płytowych. Jak prezentują się ichcharakterystyczne płaskie szczyty z góry? Premieraw poniedziałek 18 września o godzinie 18:30.W rankingu 10 programów z największą oglądalnością w Planete+ aższeść miejsc zajmują odcinki zagranicznej serii „Świat z góry”.Z inspiracji tą serią oraz podobnymi programami jak „Ziemia z nieba”Yanna Arthus-Bertranda, Planete+ postanowiło pokazać Polakomojczyznę w równie atrakcyjny sposób – z lotu ptaka.8 tys. kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miasti miasteczek, a wszystko po to by dowiedzieć się, jak z wysokościprezentują się łagodne szczyty bieszczadzkich pasm górskich i coskrywają wodne serpentyny Doliny Dolnej Wisły. „Polska z góry” todwunastoodcinkowy serial dokumentalny zabierze widzów w podróżpo najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwoli podziwiaćbogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy.Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miejscowościz różnych rejonów Polski. Bohaterami piątego odcinka będą GóryStołowe, pasmo górskie położone w Sudetach Środkowych. Jest tojedno z najciekawszych miejsc w kraju, które szczególnie wartozobaczyć z góry. Na trasie twórców znajdzie się m.in. Śnieżnik -najwyższa góra tego terenu, nazywana Dachem Europy lub teżTrójmorskim Wierchem. Czym zasłużyła sobie na te dumne
przydomki? Jakie jeszcze historie kryją się w jej kotlinach?Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już w poniedziałek 18września o godzinie 18:30 w piątym odcinku oryginalnej seriiPlanete+ „Polska z góry”.

 

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
wtorek, 20.2.2018 13:00
wtorek, 20.2.2018 12:00
poniedziałek, 19.2.2018 09:08
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele