komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 20 lutego 2018

Leona, Ludomira

Bardo: Kolejny projekt otrzymał dofinansowanie!

czwartek, 17.8.2017 11:16 , komentarze: 0 , odsłony: 304
kategorie artykułu:

Miło nam poinformować Państwa, że w tym miesiącu możemy pochwalić się kolejnymi osiągnięciami w kwestii pozyskania środków europejskich!

Dofinasowanie otrzymał projekt „Podniesienie jakości życia mieszkańców poprzez doposażenie świetlic wiejskich oraz obiektów rekreacyjno – sportowych w  sołectwach Gminy Bardo” w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2017 roku.

Sołectwa Gminy Bardo zakupią sprzęt, który znacząco wpłynie na integrację i wypoczynek, będą to łapacze do wyłapywania piłek na boisku dla Brzeźnicy, doposażenie świetlicy w Grochowej, przenośne bramki na bisko dla Janowca, doposażenie Parku Potworów w Potworowie i system nagłośnieniowo-multimedialny dla sołectwa Przyłęk. Dzięki temu poprawi się jakoś życia, wspólnej integracji w miejscach rekreacji w poszczególnych sołectwach oraz rozwijanie umiejętności sportowych, bądź też uprawiania sportu dla przyjemności i zdrowia.

Projekt jest niewielki, opiewa na kwotę ok. 34,5 tys. złotych, z czego dofinansowanie wynosi połowę, ale wierzymy, że nawet małymi krokami możemy zmieniać swoje najbliższe otoczenie!

UMiG Bardo

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
czwartek, 15.2.2018 12:30
czwartek, 15.2.2018 10:00
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA