komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

27.08. Rodzinne Zawody Wędkarskie PZW Ząbkowice Śląskie – zapraszamy całe rodziny

piątek, 11.8.2017 11:20 , komentarze: 0 , odsłony: 1339
kategorie artykułu:

Całe rodziny z babciami, dziadkami, wujkami i ciociami Koło PZW Ząbkowice Śląskie zaprasza na Rodzinne Zawody Wędkarskie na pożegnanie wakacji. Zawody w formie zabawy i rekreacji odbędą się w niedzielę 27 sierpnia 2017 r. na Zbiorniku Topola.

- Nie pobieramy opłat startowych i nie wymagamy kart wędkarskich od wszystkich uczestników pikniku – zachęca do udziału Daniel Ciepierski - Wystarczy, że jedna osoba z rodziny będzie członkiem naszego koła, a pozostali bez względu na wiek mogą łowić na stanowisku .

Podczas zawodów będą rozdawane koszulki „Łączy nas pasja do wędkowania” dla członków koła oraz dla wszystkich dzieci. Będzie również wiele nagród rzeczowych do wygrania i tradycyjne grillowanie.

- Nieco zmieniliśmy w tym roku formułę zawodów rodzinnych. Chcąc zachęcić całe rodziny do udziału wymyśliliśmy, że o wyniku końcowym rodziny zadecyduje łączna waga złowionych ryb. Szansa na zwycięstwo więc wzrasta wraz ze wzrostem ilości łowiących – komentuje organizator.

Zapraszamy do zapisów, które przyjmuje Marcin Rembiasz. Można to uczynić sms-owo podając nazwę rodziny, ilość uczestników oraz imię i nazwisko kapitana. Telefon kontaktowy: 512 498 666. Zapisy przyjmujemy do 24 sierpnia 2017 r.

 

 

Wasze komentarze

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA