komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 18 lutego 2018

Szymona, Konstancji

19.08. Motoserce w Ziębicach

piątek, 18.8.2017 09:29 , komentarze: 0 , odsłony: 927
kategorie artykułu:

19 sierpnia 2017, spotkamy się po raz trzeci ,w gościnnym mieście Ziębice, na wielkiej, ogólnopoldskiej zbiórce krwi- Motosercu. MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. 

Do Ziębic Motoserce zawita po raz trzeci. Najważniejsze to jest to, abyście nie zawiedli i przybyli oddać krew. A przy okazji będzie dużo doskonałej zabawy, koncertów muzycznych, różnorakich pokazów, konkursów i doskonałej atmosfery, przepełnionej przyjaźnią. Do grona kilkudziesięciu miast gospodarzy i współorganizatorów Motoserca w Polsce, należą także Ziębice, które z wielką życzliwością i wsparciem dla idei krwiodawstwa, reprezentuje Pani Burmistrz Alicja Bira, a organizatorem jest Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG. Pomaga nam także wiele instytucji, organizacji, wolontariuszy, strażaków, ludzi dobrego serca i bezinteresownej pomocy. Nie pozostawajcie obojętni na pomoc innym ludziom. Jedną z najpiękniejszych form czlowieczeństwa jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi. Czekamy na Was.Każdy Krwiodawca otrzyma dodatkowo motosercowe: koszulkę, odznakę, naszywkę, naklejkę i pierniczka. A każdy kto przybędzie i nie odda krwi, będzie mógl doskonale się bawić i milo spędzić czas. Impreza dozwolona od 1-go do 100-go roku życia :) Starszych i mlodszych poza tą granicą wieku też zapraszamy. 


Impreza trwa od 11.00 do 19.00. Sama zbiórka krwi, odbędzie się w godzinach: 11.00 do 15.00.

Na scenie zagrają: Feelings Station, 
Zagra i zaśpiewa Włodek Rock Chmura-wokalista zespołów rockowych takich jak: Grzegorz Markocki Band,obecnie Rock Dog. Dwukrotny finalista Ogólnopolskich Przeglądów Rockowych. W programie zaśpiewa Mega Hity znanych zespołów krajowych i zagranicznych w klimatach Rocka i Bluesa.Wehikułem czasu cofniemy się nieco do tamtych szalonych, wspaniałych lat,
Na Motosercu wystąpi dla Was także Emilka Zielonka. 
Jak sama o sobie mówi:
-na scenie od 3 roku życia, zaczęło się od roli Smerfetki w Muzycznym spektaklu w Ziębicach
- śpiewam, gram na gitarze, pisze teksty - Zawsze uważałam, że muzyka płynie z serducha, a nie z głowy - mówi Emilka.

Przyjaciele z Ziębickiego Klubu Bokserskiego, "Jaskinia Lwa" zaprezentują się w pokazowym treningu oraz w pokazowych walkach bokserskich na Motosercu w Ziębicach. 
Motocykliście - oczywiście laczki do spalenia oraz założenie na kolo macie gratis. Opony do spalenia funduje Radek Dudek, właściciel serwisu MotoFenix w Ziębicach. Zmianę opon po spaleniu na własną eż macie gratis.  

Podczas Motoserca 19 sierpnia na ziębickim Rynku powstanie miasteczko zdrowia i urody. 

 

 

Wasze komentarze

czwartek, 15.2.2018 12:30
czwartek, 15.2.2018 10:00
środa, 14.2.2018 12:00
środa, 14.2.2018 10:50
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.