komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 19 stycznia 2018

Henryka, Mariusza

14.01. WOŚP w Bardzie

wtorek, 9.1.2018 10:40 , komentarze: 0 , odsłony: 236
kategorie artykułu:

W jedną ze styczniowych niedziel cała Polska, ale też i odległe kraje włączą się do akcji zbiórki pieniędzy na sprzęt do szpitali – wśród nich nie zabraknie też i Barda!

Już od rana, 14 stycznia wolontariusze będą spacerować po mieście i sołectwach Gminy Bardo, licząc na wielkie serca oraz empatię mieszkańców i przyjezdnych!

Planujemy pobić kolejny rekord i dołożyć swoją cegiełkę na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Siedziba sztabu w tym roku mieścić się będzie w Fundacji Oświatowej Salamandra na Placu Wolności, gdzie o godzinie 17.00 rozpocznie się licytacja gadżetów z WOŚP. Już teraz wystawione przedmioty można obejrzeć na stronie i facebooku Gminy.

Nie zabraknie muzyki i ciepłej atmosfery!

Jedną z atrakcji będzie możliwość przejażdżki samochodem terenowym za datek do puszki – już od 13.00 będzie stał gotowy do przemierzenia tras! Liczymy na hojne datki i ekstremalne przejazdy! Już teraz możecie zebrać ochotników i szykować się do jazdy!

Cieszy nas, że tradycja zbiórki pieniędzy na WOŚP w Bardzie kultywowana jest już od kilku lat! Obiecujemy, że będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!

O 20.00 dołączymy się do ogólnopolskiej akcji światełka do nieba, ale z uwagi na dobro naszych czworonogów, będzie symboliczne – nie będzie fajerwerków, ale rozdamy sztuczne ognie i fontanny ogniowe, można zabrać latarki lub świeczki! Bardo rozbłyśnie! Czekamy na WAS!

 

Wasze komentarze

ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele