komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Jerzego, Wojciecha

[WIDEO] SP "Orlik" podpisała umowę partnerską z WKS Śląsk Wrocław

środa, 11.4.2018 16:09 , komentarze: 1 , odsłony: 1722
kategorie artykułu:

W sobotę 7 kwietnia odbyło się wyjątkowe wydarzenie w historii ząbkowickiej piłki nożnej. Szkółka piłkarska Orlik podpisała umowę partnerską z WKS Śląsk Wrocław. Dzięki temu porozumieniu klub będzie miał wiele możliwości związanych z rozwojem piłkarzy z miasta Frankensteina, szkoleniami dla kadry trenerskiej oraz uczestniczenia w turniejach i rozgrywkach razem z klubem z Wrocławia.

- Jesteśmy niezwykle szczęśliwi  z podpisania umowy z tak renomowanym klubem jak WKS Śląsk Wrocław. Współpraca daje wiele możliwości naszym podopiecznym jak i kadrze szkoleniowej w nieustannym rozwoju - powiedział po podpisaniu umowy Tomasz Stelmach.

- Warto zaznaczyć, że Orlik Ząbkowice jest jedynym przedstawicielem naszej gminy, co jest dla nas wielkim wyróżnieniem - dodaje drugi przedstawiciel Orlika w kontaktach ze Śląskiem Wrocław, Łukasz Korniów.

Po konferencji na stadionie miejskim we Wrocławiu, trenerzy szkółki piłkarskiej Orlik zostali zaproszeni do wspólnego oglądania meczu ekstraklasy z zarządem Śląska Wrocław.

- Serdecznie podziękowania dla burmistrza Ząbkowic Sląskich Marcina Orzeszka za wsparcie naszego klubu - dodają działacze. 

Już 18 kwietnia o godz 15.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich, odbędzie sie konferencja współorganizowana z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przez Orlik Ząbkowice dla wszystkich trenerów, nauczycieli i rodziców związanych z piłką nożną. Serdecznie zapraszamy!

 

Klub Orlik zaprasza wszystkich przedszkolaków do udziału w treningach. Szczegółowe informacje można uzyskać u trenerów: Tomasz Stelmach nr tel. 606332995 oraz Łukasz Korniów.

 

 

 

Wasze komentarze

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.