komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 19 lutego 2018

Arnolda, Konrada

[FOTO] Mali studenci rozpoczęli rok akademicki

niedziela, 8.10.2017 17:35 , komentarze: 1 , odsłony: 2669
kategorie artykułu:

Najmłodsi studenci rozpoczęli zajęcia na Ząbkowickim Uniwersytecie Dziecięcym. Inauguracja nowego roku akademickiego odbyła się w sobotę 7 października.

Dzieci rozpoczynające naukę na ZUD spotkały się w gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich, gdzie odebrały indeksy i złożyły ślubowanie: „Wstępując do wspólnoty Ząbkowickiego Uniwersytetu Dziecięcego, ślubuję uroczyście: zdobywać wiedzę i umiejętności, postępować zgodnie z prawem, tradycją i dobrymi obyczajami, dbać o dobre imię Uniwersytetu  Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich i godność studenta”.

Wielce podekscytowani mali studenci ruszyli następnie na zajęcia plastyczne, chemiczne i z pierwszej pomocy.

Natomiast studenci uczęszczający już na II rok ZUD spotkali się w Szkole Podstawowej nr 3 i tam również otrzymali indeksy z rąk burmistrza Marcina Orzeszka, by później wziąć udział w zajęciach przyrodniczych, plastycznych i tanecznych.

Ząbkowicki Uniwersytet Dziecięcy to inicjatywa Gimnazjum Publicznego nr 1 i nr 2, które przy wsparciu gminy ZOK-u, Izby Pamiątek Regionalnych oraz Biblioteki Publicznej od kilku lat organizują zajęcia najmłodszym mieszkańcom. Uniwersytet oferuje ciekawe i różnorodne zajęcia, co ważne zajęcia i tematy dostosowane są do umiejętności i percepcji maluchów.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
czwartek, 15.2.2018 12:30
czwartek, 15.2.2018 10:00
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele