komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 19 lutego 2018

Arnolda, Konrada

[FOTO] Adoptuj z Dobą przyjaciela!

poniedziałek, 9.10.2017 08:32 , komentarze: 0 , odsłony: 246
kategorie artykułu:

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze zdjęciami czworonogów, które na przestrzeni ostatnich tygodni znalazły się w świdnickim schronisku i szukają nowych domów. 

Karbon – prawie bernardyn szuka spokojnej przystani…

Karbon – pies, którego zrobiło nam się szczerze żal w chwili przyjęcia do schroniska… Ten pies dźwiga taki bagaż doświadczeń, jaki trudno sobie wyobrazić. Pies zaufał opiekunom. Uczy się normalnego życia – chodzenia na smyczy, potrafi nawet zachowywać czystość przy regularnych spacerach. 

Mario – kilkuletni kocurek do pokochania!

Mario to przepiękny kocur, który do schroniskowej kociarni trafił po kilku tygodniach poniewierki. Dokarmiany przez mieszkańców Świdnicy, wiódł żywot kota bezdomnego i schronisko jest jego przystankiem w drodze do idealnego domu!

Feliks – dorosły kocur pilnie szuka domu!

Feliks to kot, który już niegdyś gościł w schronisku. Trafił do adopcji, niestety nie dogadał się z kocią rezydentką i w tej chwili szukamy mu domu bez innych zwierząt.

Kapitan – mały piesek bez oczka, dość już wycierpiał…

Historia Kapitana to bardzo smutna historia. Ten mały piesek, który dość dawno stracił oczko, przeszedł zbyt wiele w swoim życiu… Odłowiony przez schronisko, pierwsze dni spędził kuląc się ze strachu i warcząc na podniesione ręce. Trudno było nam zdobyć jego zaufanie, ale żeńskiej części obsługi się to udało i teraz kocha pracownice schroniska.W naszej opinii, najlepszym domem dla Kapitana będzie dom z panią właścicielką, która zapewni mu spokój i pokaże, że ludzie są dobrzy i może im ufać. Kapitan potrzebuje wsparcia i ośmielenia go.Potrafi zachować czystość przy regularnym wyprowadzaniu. Zostanie bez problemu sam w mieszkaniu, pod warunkiem, że nie będzie to nieobecność dłuższa niż 8 godzin. Jest psem bojaźliwym i potrzebuje czasu na zaufanie, stanie się jednak ufnym i kochanym psem.Piesek mieszkał w fatalnych warunkach, jego właściciele nadużywali alkoholu i z pewnością go bili, stąd jego zachowanie…Kapitan nie zwraca uwagi na inne zwierzęta. Nie polecamy go do domu z malutkimi dziećmi.


Tajga – malutka sunia potrzebuje ciepła i troskliwego opiekuna!

Tajga to mała, młodziutka suczka, która wiele przeszła w swoim niedługim życiu. Świadczy o tym jej wycofanie, spowodowane długą tułaczką i brakiem troski ze strony poprzedniego właściciela…

Tajga to miła, wesoła sunia. Lubi kontakt z ludźmi, po dłuższym zapoznaniu pozwala się głaskać i chętnie nawiązuje interakcje. Po prostu potrzebuje trochę czasu aby zaufać. Na razie boi się chodzić na smyczy, niechętnie wychodzi na zewnątrz.

Idealnym domem dla Tajgi będzie dom z dobrze ogrodzonym podwórkiem, gdzie będzie mogła się swobodnie poruszać w pierwszych tygodniach. Psi towarzysz doda jej pewności siebie.

Nie polecamy jej do domu z małymi, gwałtownymi dziećmi, gdyż może się ich bać.

Brida – suczka w typie bull, mastif, moloska do adopcji

Brida to młoda, kilkuletnia suczka moloska. Jest naprawdę potężna i ma sporo siły  Jednak nie trzeba się obawiać Bridy, bo to bardzo łagodna suczka!

Brida zachowuje czystość i nie niszczy pozostawiona w samotności. Bardzo lubi spacery i wyjścia poza boks, jednak  to opcja dla silnych fizycznie – ekscytacja sprawia, że ciągnie.

To bardzo miła i ufna sunia, bardzo energiczna. Szukamy jej domu, który zrozumie te potrzeby i zapewni jej komfort. Nie polecamy jej do małych dzieci, które sięgają wzrostem jej wysokości albo mniej, potrąci je, przewróci nieuważnie. Brida nie akceptuje innych zwierząt.

Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663

 

Wasze komentarze

środa, 14.2.2018 12:00
środa, 14.2.2018 09:46
2
poniedziałek, 12.2.2018 09:59
2
sobota, 10.2.2018 15:40
21
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele