komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Złote wyróżnienie dla Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świdnicy

czwartek, 7.12.2017 14:36 , komentarze: 0 , odsłony: 151
kategorie artykułu:

W dniach 1-3 grudnia 2017 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie odbyło się podsumowanie 57 edycji Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych – konkurs organizowany przez Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych, który ma na celu poprawę w schroniskach młodzieżowych: warunków sanitarno – higienicznych, zapewnienie najlepszej jakości usług noclegowych i poza noclegowych, dbałość o estetykę wnętrz i najbliższego otoczenia, właściwą informację krajoznawczo – turystyczną oraz działalność dydaktyczno – wychowawczą.

W tegorocznym współzawodnictwie udział wzięły 162 schroniska z całej Polski. Wyróżnionych zostało 61 obiektów w dwóch kategoriach: schronisk całorocznych i schronisk sezonowych.

Na galę rozstrzygnięcia 57 edycji konkursu zostali zaproszeni nagrodzeni dyrektorzy i kierownicy schronisk młodzieżowych z całej Polski. Schronisko Młodzieżowe w Świdnicy reprezentowały: dyrektor ZSHT w Świdnicy p. Aldona Liszka – Urbańska oraz kierownik gospodarczy SSM p. Ilona Rutkowska. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 02 grudnia 2017 r. w MDSM w Krzyżowej, zostały z rąk Prezesa PTSM p. Waldemara Domarańczyka wręczone wyróżnienia dla schronisk w stopniu złotym, srebrnym oraz brązowym. Nasze schronisko otrzymało w tym roku najwyższe złote wyróżnienie.

Jest to już kolejna nagroda przyznana przez PTSM dla Schroniska w Świdnicy – srebrne wyróżnienie zdobyliśmy w 2010 r. i 2014 r. Cieszymy się bardzo z przyznanej nagrody, która świadczy o wysokim standardzie naszego schroniska oraz poziomie świadczonych w nim usług.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Świdnicy działa od lat przy Zespole Szkół Hotelarsko – Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy. Jest obiektem I kategorii posiadającym 82 miejsca noclegowe zarówno w pokojach o podstawowym jak również podwyższonym standardzie. Do dyspozycji naszych gości oddajemy świetlicę wyposażoną w sprzęt RTV, kuchnię samoobsługową, jadalnię na 70 osób, pomieszczenie na sprzęt turystyczny. Natomiast recepcja świadczy usługi na poziomie europejskim.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym schroniskom.

 

 

Wasze komentarze

Skład opału Agro
Skład opału Agro
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Miral
Miral
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Auto Max
Auto Max
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC