komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 marca 2018

Katarzyny, Boguslawa

Zaufaj profesjonalistom… przygotuj się na nadejście wiosny razem z GARDENIUM Ogrody Urody

czwartek, 1.1.1970 01:00 , odsłony: 2648
kategorie artykułu:

Zabiegi LPG® znane są pod powszechną nazwą „endermologia”, za którą kryje się naturalna, bezpieczna, nieinwazyjna i skuteczna metoda dbania o zdrowie i urodę. Ciesząca się ciągle rosnącym zainteresowaniem technologia Endermologie® wykorzystywana jest w zabiegach Lipomassage™, w trakcie których następuje mechaniczna stymulacja tkanki (mechano – stymulation) pomagająca redukować tkankę tłuszczową, cellulit oraz ujędrniać i rozświetlać skórę.

Każdego dnia zabiegom LPG® poddaje się około 100 000 pacjentów na całym świecie. Większość z nich wpisało je na stałe do swojego stylu życia. Opisywana technika to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała oraz obrzękami, czego dowodem jest ponad 110 przeprowadzonych badań klinicznych.

Wstępem do każdego zabiegu jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki i rozmowa z pacjentem w celu ustalenia jakich efektów terapii oczekuje. Na tej podstawie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny.

Pacjent w trakcie zabiegu ma na sobie swój osobisty strój LPG, która zapewnia komfort i prawidłowość wykonania masażu. Dla zwiększania efektów procedury zaleca się stosowanie kosmetyków stworzonych przez LPG.

Praca głowicy w zależności od potrzeb indywidualnych pacjenta:

Opinia specjalisty  dr Marcina Ambroziaka, znanego i cenionego dermatologa, na temat zabiegu Endermologie LPG:

- W latach 70-tych technologię Endermologie® stosowano do poprawiania wyglądu blizn. Obecnie stosujemy ją do redukcji cellulitu, ujędrniania skóry oraz leczenia obrzęku limfatycznego. Bezbolesne mikro-uderzenia generowane przez głowicę urządzenia stymulują fibroblasty do produkcji własnego kolagenu i elastyny. Po 25 roku życia proces utraty elastyczności skóry nieodwracalnie się pogłębia, dlatego warto zastosować LPG® Endermologie®, która jest metodą skuteczną, bezpieczną i w 100% naturalną. Nacisk głowicy podczas zabiegu, podciśnienie i zasysanie korzystnie wpływają na tkankę podskórną. Proces uwalniania tłuszczu, czyli lipoliza, widocznie zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej i poprawia jej rozłożenie. Ponadto poprawia krążenie limfatyczne w miejscu poddanym zabiegowi. Stosowany profilaktycznie i systematycznie znacząco poprawia wygląd skóry poprzez jej: zagęszczenie, wygładzenie, oczyszczenie i działanie liftingujące. W praktyce zauważyliśmy wiele pozytywnych aspektów zastosowania LPG Endermologie®. Technologia ta pozwala przygotować, ujędrnić skórę przed operacjami plastycznymi i zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej, skraca okres rekonwalescencji poprzez zmniejszenie obrzęku pozabiegowego, przyspiesza gojenie się blizn i poprawia ich wygląd. Znając szeroki zakres wskazań oraz doskonałe efekty zabiegów, mogę bez wahania zarekomendować zabiegi LPG Endermologie® - mówi  dr Marcin Ambroziak, lekarz dermatolog.

Zapisz się na bezpłatna konsultację i zacznij zmieniać ciało na piękne!

 
dzisiaj, 10 godz temu
9
wtorek, 20.3.2018 14:07
1
poniedziałek, 19.3.2018 08:00
poniedziałek, 19.3.2018 10:05
1
poniedziałek, 19.3.2018 09:22
5
niedziela, 18.3.2018 09:45
3
niedziela, 18.3.2018 00:05
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD