Wygrana siatkarzy AKS-u Strzegom

czwartek, 22.2.2018 10:25 912 0

17 lutego br. siatkarze AKS-u Strzegom podejmowali w hali OSiR drużynę SKFiS Kudowianka Kudowa Zdrój. Po zaciętym, 5-setowym, boju lepsi okazali się podopieczni Roberta Kotowicza.

Po pierwszej rundzie rozgrywek III ligi strzegomski zespół zakwalifikował się do tzw. Dywizji B, czyli grona zespołów walczących o miejsca 7-12 na Dolnym Śląsku.

Pierwszego seta nasi siatkarze wygrali spokojnie do 20. Nikt z kibiców nie spodziewał się, że nerwy i emocje zaczną się na dobre w kolejnych odsłonach meczu. Następne sety to wyrównana gra obydwu zespołów. W drugiej partii - zwycięstwo Kudowianki do 22, a w trzecim do 22 dla AKS-u Strzegom. Strzegomska drużyna z powodzeniem mogła zakończyć spotkanie wynikiem 3:1, ale niestety zabrakło zawodnikom „zimnej krwi” w końcówce czwartego seta. W decydującej partii drużyna AKS-u wygrała 15:13.

Gratulujemy naszym zawodnikom, a kibiców zapraszamy na kolejne emocje siatkarskie do hali OSiR już 3 marca o godzinie 16.00.

źródło: UM Strzegom