komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 26 kwietnia 2018

Marzeny, Klaudiusza

Wybory miss w SP nr 8

wtorek, 20.3.2018 08:26 , komentarze: 0 , odsłony: 214
kategorie artykułu:

16 marca 2018 r. w klasie 1B odbyły się niecodzienne wybory. Pierwszaki wybierały Miss Wiosny klasy 1B i klasową marzannę.

Do konkursu na Miss Wiosny zgłosiło się 7 dziewczynek. Każda była przepięknie przebrana i miała śliczne wiosenne rekwizyty (wianek z prawdziwych kwiatów, kapelusz, koszyczek z kwiatami, przeciwsłoneczne okulary). Wybór tej najpiękniejszej był bardzo trudny, a walka na punkty bardzo wyrównana. Ostatecznie klasę 1B na międzyklasowym turnieju WIOSENALIA będzie reprezentowała Ola Foltak, która wygrała z I wicemiss Hanią Szabat tylko jednym punktem. Drugą wicemiss okazała się Milenka Pietrzyk, a trzecią – Klaudia Telec. Wszystkie Klasowe Wiosenki otrzymały piękne nagrody – maskotki i ramki ze swoim zdjęciem z wyborów oraz dyplomy.

W konkursie na klasową marzannę wzięło udział 10 kukieł zrobionych przez chętne dzieci. Wybór najciekawszej był trudny, ponieważ wszystkie marzanny były bardzo starannie wykonane, niepowtarzalne i kolorowe. Po głosowaniu dzieci okazało się, że wybrano marzannę zrobioną przez Hanię Szabat i Weronikę Szukałę i to właśnie ta kukła weźmie udział w paradzie marzann w Pierwszy Dzień Wiosny. Wszystkie dzieci, które zaangażowały się w wykonanie kukieł, otrzymały nagrody – notesiki, długopisy i kolorowe bloczki.

Pierwszoklasiści przygotowali jeszcze na turniej piękne, kolorowe transparenty z wiosennymi hasłami, okrzyki oraz piosenkę.

 

Wasze komentarze

Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Miral
Miral
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY