komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 26 lutego 2018

Miroslawa, Aleksandra

Uroczyste otwarcie Sali Doświadczania Świata w ZSS w Strzegomiu

piątek, 13.10.2017 15:40 , komentarze: 0 , odsłony: 1377
kategorie artykułu:

5.10.2017 r. to data przecięcia wstęgi podczas uroczystości otwarcia nowej Sali Doświadczania Świata w Zespole Szkół Specjalnych w Strzegomiu.

Tego dnia przybyli do szkoły na zaproszenie dyrektor Małgorzaty Zaremby przedstawiciele władz powiatowych: Piotr Fedorowicz - starosta powiatu świdnickiego, Zygmunt Worsa - wicestarosta, Stanisław Szelewa - dyrektor Wydziału Oświaty, przedstawiciele władz gminnych na czele z burmistrzem Strzegomia Zbigniewem Suchytą, zastępcą burmistrza Wiesławem Witkowskim, radną Sabiną Wiktorowicz. 

W lutym br. podczas Maratonu "ZUMBA LOVE" dzięki staraniom Diany Szwed, Ewy Zapolnej - instruktorki Zumby, Emilii Więckowskiej i całego Teamu Zumby uzyskano kwotę 43 355 zł . Z tych środków zakupione zostały następujące sprzęty: łóżko wodne z przystawką muzyczną i kurtyną światłowodów, wibropodest, projektor z kulą lustrzaną, hamaki, sakwy - siedziska, domek lustrzany, maglownica, konstrukcje do huśtawek i hamaków, które wzbogaciły wyposażenie sali rehabilitacyjnej, a także wiele zabawek i pomocy dydaktycznych do terapii i stymulacji sensorycznej. Serdeczne podziękowania dla sponsorów i ludzi otwartego serca, którzy zaangażowali się w pomoc w uzyskaniu środków finansowych: Aleksandry i Krzysztofa Skolaków, Wiesławy Bobel, Krzysztofa Stuchlaka, Roberta Krasela, Kamila Młynarczyka, Rafała Kwiatkowskiego i Jacka Ślęczkowskiego z Klubu Wolontariatu TNMP. 

Cały sprzęt znajduje się w nowo wyremontowanej Sali Doświadczania Świata - remont wyniósł ponad 20 000 zł, udało się to dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Dzieci i uczniowie mogą miło, pięknie, profesjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z sali.

 

 

Wasze komentarze

piątek, 23.2.2018 08:47
1
piątek, 23.2.2018 08:00
czwartek, 22.2.2018 11:45
1
poniedziałek, 19.2.2018 14:19
2
poniedziałek, 19.2.2018 11:33
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Auto Max
Auto Max
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Broni
Muzeum Broni