komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Udany Start w Polish Open Cup

środa, 6.12.2017 08:34 , komentarze: 0 , odsłony: 271
kategorie artykułu:

W zawodach wystartowało 510 zawodników z 27 drużyn w tym dwie drużyny zagraniczne z Mołdawii i Czech. Drużyna z Mołdawii w trakcie oficjalnego otwarcia zawodów zrobiła na mistrzowskim poziomie pokaz z rozbić, układów formalnych i samoobrony Taekwondo.

Z naszego Klubu w zawodach wzięli udział: Dzieci – Jakub Jasinowski, Jakub i Aleksander Fryc, Maciej Dobrowolski, Karol Kudela; Młodzicy – Hubert Jasinowski, Dawid Szczęsny, Weronika Borkowska, Kacper Szewczyk; Kadeci – Karolina Malinowska, Szymon Czubacki, Miłosz Parużyński, Adam Kazimierski; Junior – Tomasz Paździora; Sędzia – Jerzy Brzostowski; Trener – Waldemar Zdebski

Chociaż forma naszych zawodników nie była jeszcze w pełni gotowa, był to pierwszy ich start  po wakacyjnej przerwie, to pokazali się z bardzo dobrej strony. I pomimo, że medalowo mogło być trochę lepiej, czasami po prostu brakowało kropki nad „i” w niektórych walkach, a czasami sędziowie nie zauważyli trafienia, to ogólnie było bardzo dobrze. Poza jednym przypadkiem sędziowania, był to light contact Tomka Paździory, gdzie sędziowie oglądali jakby całkiem inną walkę o sędziowaniu też złego słowa powiedzieć nie można.

Medale zdobyli: Adam Kazimierski (złoto w technikach specjalnych kadetów), Kacper Szewczyk (srebro w walach semicontact i układach formalnych, brąz w szybkościówkach młodzików), Jakub Jasinowski (srebro układy formalne dzieci), Jakub Fryc (srebro układy formalne dzieci), Maciej Dobrowolski (srebro w walkach softstick i brąz w układach formalnych dzieci), Karol Kudela (brąz w walkach softstick dzieci), Dawid Szczęsny (brąz w technikach szybkościowych młodzików).

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 30 min temu
wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
środa, 21.2.2018 09:15
wtorek, 20.2.2018 13:36
wtorek, 20.2.2018 13:34
wtorek, 20.2.2018 13:11
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral