komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 20 stycznia 2018

Fabiana, Sebastiana

Sądzisz, że nie stać Cię na nowe mieszkanie…?

poniedziałek, 8.8.2016 09:25 , odsłony: 9469
kategorie artykułu:

Chcesz kupić nowe lokum i nie wiesz jak to zrobić, zadzwoń do Parku Zawiszów, tam na pewno znajdzie się rozwiązanie dla Ciebie.

Deweloper IgnerHome, który buduje osiedle Park Zawiszów w Świdnicy, wprowadził innowacyjne rozwiązania finansowe, ściśle dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zdając sobie sprawę, że dla większości z nas posiadanie własnego mieszkania jest jednym z ważniejszych celów życiowych, deweloper wprowadził rozwiązania szyte na miarę.

W Parku Zawiszów nie ma ustalonego stałego, sztywnego harmonogramu płatności. Każdorazowo szczegółowo  omawiana jest indywidualna sytuacja i potrzeby zainteresowanego zakupem mieszkania. Przy ustalaniu terminów i wysokości rat branych jest pod uwagę wiele czynników, jak np. wysokość czynszu najmu mieszkania, który aktualnie ponoszą nabywcy.

Na osiedlu Park Zawiszów znajdziecie wiele mieszkań, które można zakupić z dopłatą rządową do wkładu własnego w programie Mieszkanie dla Młodych. W praktyce wygląda to tak, że zakupu dokonuje się już dzisiaj wraz z zawarciem umowy kredytowej i uruchomieniem niewielkiej kwoty kredytu. Dzięki temu dokonujemy rezerwacji dopłaty z Banku Gospodarstwa Krajowego, która zostanie wypłacona deweloperowi w 2018 roku. Korzystamy z aktualnych warunków banków, oszczędzamy zgromadzone środki własne, bo od przyszłego roku wkład własny wymagany przez banki ma wynosić 20%. Mieszkanie zostanie odebrane jesienią 2017 roku a deweloper poczeka na wypłatę dofinansowanie do 2018 roku. 

IgnerHome zapewnia własnego doradcę kredytowego, dedykowanego osobom zainteresowanym zakupem mieszkania na osiedlu Park Zawiszów. Uznaliśmy, że najważniejsze dla naszych klientów są oszczędność czasu, bezpieczeństwo finansowe oraz kompleksowość oferty. Na miejscu wraz z doradcą kredytowym można ustalić ważne parametry transakcji oraz harmonogram płatności. 

Pogram skierowany jest do tych osób, które planują zakup nowego mieszkania, większego lub w wyższym standardzie i aktualnie nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi ale posiadają własną nieruchomość. Proponowanym przez IgnerHome rozwiązaniem jest sprzedaż aktualnie zamieszkiwanego lokalu i przeznaczenie środków na zakup nowego. Profesjonalny, rekomendowany przez dewelopera doradca ds. nieruchomości dokona oględzin mieszkania, określi rynkową cenę sprzedaży oraz zobowiąże się do znalezienia nabywcy i wynegocjowania korzystnych warunków transakcji. Innowacją i ogromnym atutem programu „Nowe M za stare M” oferowanego nabywcom mieszkań na osiedlu „Park Zawiszów” jest to, że klient nie ponosi żadnych kosztów i procedura jest całkowicie bezpłatna.

Dodatkową korzyścią u dewelopera jest program „Poleć sąsiada i zyskaj”. Każdy, kto zakupi mieszkanie i zarekomenduje swoją rodzinę, znajomych, którzy zdecydują się zamieszkać na osiedlu Park Zawiszów, otrzyma bonus w wysokości 1.000 zł.

 

Biuro sprzedaży osiedla „Park Zawiszów”: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 662 211 370

www.parkzawiszow.pl

 
piątek, 19.1.2018 15:17
13
piątek, 19.1.2018 14:38
3
czwartek, 18.1.2018 11:01
9
wtorek, 16.1.2018 14:39
59
wtorek, 16.1.2018 13:04
20
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Miral
Miral
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Muzeum Broni
Muzeum Broni
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra