PRACA - Spawacz MAG-płaca od 5000 zł na rękę

środa, 31.1.2018 18:54 1301

Dla naszego partnera Bombardier Transportation Czech Republic, a.s., jednego z liderów światowych w produkcji taboru kolejowego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz Mag 135 CZECHY  - płaca od 5000 zł „na rękę“

Miejscem pracy oraz zdania próbek spawalniczych są Czechy – miasto Ceska Lipa (dojazd we własnym zakresie). Możliwość podjęcia pracy już od następnego dnia po zdaniu testu.

Zakres obowiązków:

- Spawanie konstrukcji wagonów kolejowych osobowych, metro, tramwajów.

- Montaż elementów konstrukcji, modyfikacja i zespolenie części do całości, połączenie doczołowe oraz przygotowanie do spawania.

- Praca w systemie 3 zmianowym

Oczekiwania:

- Praktyka w przemyśle spawalniczym min. 2 lata

- Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz WPS (dokumentacaja spawalnicza)

- Przestrzeganie przepisów BHP

- Aktualne uprawnienia spawalnicze

- Zaangażowania do pracy

Oferujemy:

- Umowę o pracę - czeską  (Zapewnione składki zdrowotno-socjalne)

- Wynagrodzenie:190-220,- Kč/h + premie do 10 Kč/h („na rękę“ ok. 37,00 zł/h)

- 8 godzinny czas pracy (30 min. przerwy) + nadgodziny
- Opłacone zakwaterowanie (wi-fi, lodówka, kuchnia) lub dodatek mieszkaniowy

- Możliwość zjazdów na weekendy

Wyłącznie osoby zdecydowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV z numerem telefonu na adres e-mail: oldak@jobnvj.eu

Szukasz pracy na stanowisku spawacza? Dołącz do najlepszych! Zadzwoń w godz. 10 00 – 16 00
Tel. + 420 607 011 795  lub 66 18 18 655